Piłkarze Legii znów sparodiowali znany hit! Szalona zabawa na statku [WIDEO]

- Jozin z Bazin - śpiewali w sobotę piłkarze Legii. Gracze warszawskiego zespołu świętowali zdobycie mistrzostwa Polski po tym, jak na własnym boisku pokonali 2:0 Cracovię.

Legia Warszawa pokonała Cracovię 2:0 i zdobyła 14. mistrzostwo Polski w swojej historii. Bramki dla zespołu Aleksandara Vukovicia strzelili Thomas Pekhart w pierwszej połowie i Walerian Gwilia w drugiej części gry.

Tak piłkarze Legii świętowali mistrzostwo Polski. Znowu sparodiowali znany hit [WIDEO]

Kilkadziesiąt minut po gwizdku kończącym spotkanie z Cracovią, piłkarze Legii rozpoczęli nietypowe świętowanie. Impreza z okazji zdobycia mistrzostwa odbyła się bowiem na... statku, który pływał po Wiśle. Podczas zabawy warszawiacy znowu sparodiowali znany hit, Jozin z Bazin.

W przeszłości gracze Legii śpiewali już wspomnianą piosenkę. W ten sposób zapraszali nią na jeden z meczów ligowych przed pandemią koronawirusa.