"Ma ponad pół miliarda złotych, a cieszy się jak dziecko". Tak świętowała Cracovia [WIDEO]

Cracovia wygrała we wtorek z Legią Warszawa 3:0 i awansowała do finału Pucharu Polski. Po spotkaniu w szatni krakowskiego zespołu było bardzo wesoło, a jedną z najbardziej szczęśliwych osób był jej właściciel, Janusz Filipiak, którego zachowanie zarejestrowały kamery.

Cracovia nie dała żadnych szans Legii w półfinale Pucharu Polski. Zespół Michała Probierza rozbił ekipę z Warszawy aż 3:0 po dwóch golach Mateusza Wdowiaka i jednej Michała Helika. Po meczu radości z wygranej nie było końca, a do mediów społecznościowych wyciekł film ze świętowania piłkarzy krakowskiego klubu. Jego głównym bohaterem był prof. Janusz Filipiak, właściciel klubu.

Widzimy na nim zawodników, którzy znajdują się w szatni i cieszą z wygranej nad Legią. Filipiak stoi obok nich i rytmicznie bije brawo i w niezwykle ekspresyjny sposób wyraża swoje emocje. - Janusz Filipiak, lat 67, majątek ponad pół miliarda złotych [Filipiak to twórca i prezes firmy Comarch, jednej z największych firm informatycznych w Polsce - dop. red.], a cieszy się w szatni jak dziecko napisał na Twitterze Maciej Kmita, dziennikarz WP Sportowefakty, który zamieścił pod wpisem film z Instagrama Ołeksija Dytjatjewa, piłkarza Cracovii.

Zobacz wideo Tak świętowali gracze Cracovii z prof. Filipiakiem awans do finału Pucharu Polski:

Przeczytaj także:

Więcej o: