Gigant Premier League obserwował Kamila Jóźwiaka! Sześć klubów chce Polaka

Marek Wawrzynowski z portalu WP Sportowe Fakty podał informację o obecności skautów zagranicznych klubów na meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w sobotę. Obserwowali 22-letniego skrzydłowego gospodarzy, Kamila Jóźwiaka.

Zagraniczni skauci przyjechali na mecz ekstraklasy. Jak informuje Marek Wawrzynowski z portalu WP Sportowe Fakty, w sobotę oglądali z trybun mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Szczególną uwagę przedstawiciele niemieckich i angielskich drużyn, którzy pojawili się w Poznaniu, przywiązywali do tego, jak zaprezentuje się Kamil Jóźwiak

Jóźwiak obserwowany przez kluby z Anglii, Niemiec i Belgii!

22-latka podczas spotkania miał obserwować m.in. przedstawiciel Manchesteru United. Jóźwiakiem ma interesować się jeszcze jedna drużyna z Premier League - Southampton, a do tego trzy kluby z Bundesligi - Augsburg, Freiburg i Werder Brema, a także Anderlecht Bruksela z Belgii. Wcześniej jako możliwe kierunki dla zawodnika Lecha wymieniano głównie Niemcy i Turcję. 

Jóźwiak w meczu z Legią zdobył gola i zaliczył asystę. Łącznie w tym sezonie ekstraklasy w 35 spotkaniach strzelił osiem bramek. Lech Poznań obecnie zajmuje trzecią pozycję w tabeli grupy mistrzowskiej z dorobkiem 57 punktów. To tyle samo, ile ma drugi Piast Gliwice. Do lidera - Legii Warszawa - poznaniacy tracą siedem punktów.

Przeczytaj także:

Więcej o: