Gwiazda Legii Warszawa może odejść! Jest zainteresowanie znanego klubu

Tureckie media informują, że Trabzonspor jest zainteresowany sprowadzeniem gwiazdy Legii Warszawa, Domagoja Antolicia. Piłkarz Legii jest zawodnikiem numer dwa na liście życzeń Turków.

Turcy chcieliby szybko wzmocnić drugą linię. W związku z tym klub rozgląda się za zawodnikami, którzy mogą grać w środku pola i mają już spore doświadczenie. Turcy twierdzą, że numerem jeden na liście życzeń jest Guelor Kanga ze Sparty Praga, któremu właśnie wygasa kontrakt z czeskim klubem. Jeśli jednak nie udałoby się go sprowadzić, to Trabzonspor ma innego kandydata.

Zobacz wideo

- Chorwat gra w jednej z najlepszych drużyn w Polsce. Występuje w zespole liderującej w tabeli Legii Warszawa. W tym sezonie strzelił trzy gole i ma na koncie sześć asyst. Umowa Antolicia wygasa 31 grudnia 2020 - czytamy w tureckiej prasie.

Antolić, cichy bohater Legii Warszawa, który rośnie z każdym meczem

Gdyby pół roku temu odszedł z Legii, nikt by za nim nie płakał. Co innego teraz: Domagoj Antolić wyrasta na czołową postać w drużynie Aleksandara Vukovicia. - Obecny styl gry bardzo mi odpowiada - mówi chorwacki pomocnik, strzelec pierwszego gola w sobotnim meczu z Cracovią (2:1). Więcej o tym można przeczytać w tekście Bartłomieja Kubiaka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA