Lider obrony Wisły Kraków odchodzi z klubu. Jako jedyny nie podpisał aneksu

Wisła Kraków w specjalnym komunikacie na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformowała, że podpisała aneksy ze swoimi piłkarzami, dzięki którym zostaną w zespole do końca sezonu. Jedynym zawodnikiem, który się na to nie zgodził był Hebert, filar obrony zespołu Artura Skowronka, wypożyczony z drugiej ligi japońskiej.

Wcześniejsze umowy obowiązywały do 30 czerwca 2020 roku. - Zawodnicy oraz członkowie sztabu, w tym trener Artur Skowronek, którzy złożyli podpisy pod aneksami, będą reprezentować barwy krakowskiego klubu do końca lipca - brzmi treść komunikatu na oficjalnej stronie klubowej Wisły Kraków.

Zobacz wideo Poczekajmy z gratulacjami dla Legii. Piast wie, jak ograć Legię na finiszu"

Duża strata Wisły Kraków. Filar obrony odchodzi z klubu

Hebert jako jedyny wyłamał się z tej zasady i nie zdecydował się podpisać aneksu. Oznacza to, że obrońca odchodzi z Wisły i nie zagra w 4 ostatnich kolejkach ekstraklasy. Brazylijczyk przebywał na wypożyczeniu w zespole z Krakowa od stycznia 2020 roku. Władze klubu nie dogadały się z jego macierzystym klubem, Jef Utd z drugiej ligi japońskiej. W sumie 29-latek w sezonie 2019/20 wystąpił w 10 spotkaniach ekstraklasy i strzelił jednego gola. 

Przeczytaj także:

Więcej o: