Forsell znowu to zrobił! Kosmiczny strzał z wolnego! Cudowne gole w Lubinie

Zagłębie Lubin wygrało z Koroną Kielce 2:1, a ozdobą tego spotkania były trzy cudowne gole. Trudno wybrać, który ładniejszy. Najpierw gola strzelił Baszkirow, a w 45. minucie fantastycznym strzałem z rzutu wolnego z około 30 m do remisu doprowadził Petteri Forsell. W 66. minucie kolejny pięknym golem popisał się Baszkirow.

W 21. minucie ładnym uderzeniem popisał się Jewgienij Baszkirow, który strzałem z woleja zaskoczył Marka Kozioła. W 45. minucie do remisu doprowadził Petteri Forsell, który fantastycznym strzałem w okienko pokonał Dominika Hładuna.

Dla Fina był to już 5. gol z rzutu wolnego w tym sezonie ekstraklasy. Do przerwy Zagłębie remisowało z Koroną 1:1, ale ostatecznie wygrało 2:1 po dublecie Baszkirowa.