Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dwóch piłkarzy Lecha Poznań złamało zasady izolacji! Zostali przyłapani w tłumie

Dwóch młodych piłkarzy Lecha Poznań - Mateusz Skrzypczak i Eryk Kryg - wzięło udział w imprezie w Poznaniu, łamiąc zasady izolacji, wprowadzone w klubach ekstraklasy. Zdjęcia, na których widać piłkarzy, trafiły błyskawicznie do mediów społecznościowych.

Ekstraklasa mogła powrócić do gry już w połowie maja, jednak pod szczególnymi zasadami reżimu sanitarnego. Piłkarze oraz pracownicy sztabu musieli przebywać w izolacji, poddać się testom na obecność koronawirusa. Zostały ustalone także specjalne procedury, dotyczące przebywania na terenie stadionu i m.in. udzielania wywiadów.

Zobacz wideo Magiczna akcja Krzysztofa Piątka! Kolega "ukradł" mu gola [ELEVEN SPORTS]

Młodzi piłkarze Lecha Poznań zostali jednak przyłapani na złamaniu zasad izolacji. W mediach społecznościowych znalazły się zdjęcia, na których widać Mateusza Skrzypczaka i Eryka Kryga. Obaj byli na "Nocnym Targu Towarzyskim" - bardzo popularne miejsce spotkań w Poznaniu. Na zdjęciu widać także, że Kryg pali papierosa.

Obaj piłkarze regularnie występują w drugim zespole Lecha. Mateusz Skrzypczak, który jest synem kierownika Lecha Poznań, miał już okazję do debiutu w pierwszym zespole "Kolejorza". W ekstraklasie rozegrał w tym sezonie łącznie 64 minuty, jednak wielokrotnie znajdował się na ławce rezerwowych.

Przeczytaj także:

Więcej o: