Bardzo ważne mecze w ekstraklasie! Gdzie i kiedy oglądać 30. kolejkę? Jeden mecz w otwartej TV. Transmisja TV, stream online

Już w niedzielę o 18:00 rozpocznie się osiem spotkań ekstraklasy w ramach 30. kolejki, która zakończy fazę zasadniczą. Gdzie można zobaczyć te spotkania?

Po raz pierwszy od wprowadzenia podziału na grupę mistrzowską i spadkową w ekstraklasie, znamy ich skład już przed 30. kolejką. Pewne jest, że o mistrzostwo i grę w europejskich pucharach powalczą Legia Warszawa, Piast Gliwice, Śląsk Wrocław, Lech Poznań, Cracovia, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk. O utrzymanie będą walczyły takie kluby jak Zagłębie Lubin, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, Wisła Płock, Wisła Kraków, Korona Kielce, Arka Gdynia i ŁKS Łódź.

Zobacz wideo Dariusz Mioduski tłumaczy, jak będzie budowana Legia Warszawa [SEKCJA PIŁKARSKA #50]

To jednak nie oznacza, że niedzielne spotkania nie są istotne - tabela po 30. kolejce nie tylko wyznaczy terminarz na pozostałe siedem spotkań, ale również zdecyduje o tym, kto zajmie wyższe miejsce w przypadku równej liczby punktów po zakończeniu całego sezonu.

Na antenie Canal+ zobaczymy Multiligę, czyli transmisję zbiorczą ze wszystkich ośmiu spotkań - początek już o godzinie 17, czyli na godzinę przed rozpoczęciem meczów. Cztery spotkania - Jagiellonia - Piast, Górnik - Legia, Arka - Wisła K. i Korona - Lech - zobaczymy na antenach Canal+. Starcie Jagiellonii z Piastem będzie dostępne również w otwartym paśmie (na TVP Sport). Pozostałe cztery mecze będą dostępne w aplikacji Canal+.

Plan transmisji 30. kolejki ekstraklasy. Początek wszystkich spotkań o 18:00:

  • Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice - Canal+ Now, TVP Sport
  • Górnik Zabrze - Legia Warszawa - Canal+ Premium
  • Arka Gdynia - Wisła Kraków - Canal+ Family
  • Korona Kielce - Lech Poznań - Canal+ Sport2
  • Cracovia - Wisła Płock - Canal+ Sport (aplikacja)
  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk Canal+ Sport (aplikacja)
  • Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin Canal+ Sport (aplikacja)
  • Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź Canal+ Sport (aplikacja)
Więcej o: