Grzegorz Schetyna był na meczu pomimo zamkniętych trybun. Znalazł sposób. "Jego kibicowanie jest lepsze niż nasze?"

W niedzielę Arka Gdynia pokonała na własnym stadionie Śląsk Wrocław 2:1. Na trybunach obecny był Grzegorz Schetyna, były lider Platformy Obywatelskiej. W mediach społecznościowych natychmiast wybuchła burza.

Grzegorz Schetyna nie ukrywa faktu, że jest kibicem Śląska Wrocław. Bardzo częsty był widziany na trybunach stadionu podczas spotkań ekstraklasy. Sytuacji nie zmieniła nawet pandemia koronawirusa, bo były lider Platformy Obywatelskiej był widziany na trybunach stadionu w Gdyni podczas niedzielnego spotkania Arki ze Śląskiem.

Zobacz wideo Pekhart nową gwiazdą ligi? "Typowy lis pola karnego"

W mediach społecznościowych wybuchła burza, a "Gazeta Wrocławska" pytała, czy "jego kibicowanie jest lepsze niż nasze?". Jak się okazuje, Schetyna na trybuny wszedł w pełni legalnie, co wyjaśnił w rozmowie z TVP INFO rzecznik Arki Gdynia, Tomasz Rybiński. - Jeśli Arka będzie jechała na Legię, to też będzie jej przysługiwała pula dla gości - przyznał rzecznik.

W ramach tej puli zespół gości ma prawo zaprosić na stadion kilku swoich gości, pod warunkiem ich wcześniejszego zgłoszenia. Obok Grzegorza Schetyny pojawili się więc Czesław Michniewicz, trener młodzieżowej reprezentacji Polski czy dyrektor sportowy Śląska Wrocław, Dariusz Sztylka. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Arki Gdynia 2:1.

Przeczytaj także:

Więcej o: