Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Znamy skład Wisły i Legii na hit ligi! Koszmarne problemy Białej Gwiazdy

Już o godzinie 17:30 czeka nas klasyk PKO Ekstraklasy. Wisła Kraków zagra z Legią Warszawa. Poznaliśmy właśnie składy na mecz. Wisła jest bardzo osłabiona i zagra w mocno eksperymentalnym zestawieniu.

W każdym meczu PKO Ekstraklasy drużyny muszą wystawiać co najmniej jednego młodzieżowca. Tyle tylko, że Artur Skowronek, trener Wisły Kraków, nie ma zbyt dużego pola manewru. Kamil Wojtkowski i Damian Pawłowski są kontuzjowani, zaś Mateusz Hołownia, który jest wypożyczony z Legii, nie może grać przeciwko stołecznemu klubowi. Lekkie problemy ze zdrowiem ma też 17-letni Aleksander Buksa, a Wisła zagra w najbliższym tygodniu jeszcze dwa mecze.

Zobacz wideo

Skład Wisły wygląda następująco:

Buchalik - Szot, Hebert, Janicki, Burliga - Basha, Klemenz - Boguski, Żukow, Błaszczykowski, Tupta

Na prawej obronie zagra 19-latek. W środku pomocy trener wystawił zaś środkowego obrońcę Klemenza. Na lewej obronie zagra zaś nominalny prawy obrońca - Burliga. Do składu wraca także dawno niewidziany Boguski. 

Legia też ma swoje kłopoty. - Mamy trochę problemów. Dobrze byłoby brać to pod uwagę przy mówieniu o pewnych "autostradach". Na Ursynowie powstaje bardzo fajna i to jedyna, którą osobiście widzę - stwierdził trener Vuković. W hicie nie zagrają: William Remy, Jose Kante, Maciej Rosołek i Arvydasa Novikovasa.

Skład Legii wygląda następująco:

Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Antolić, Martins - Wszołek, Gvilia, Luquinhas - Pekhart.

Legia Warszawa jest liderem ekstraklasy z dorobkiem 54 punktów, Wisła zajmuje 13. pozycję, mając 31 punktów. Początek meczu Legii z Wisłą w niedzielę o godzinie 17:30. Relacja na żywo na Sport.pl

Więcej o: