Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Znamy skład Legii Warszawa na hit z Wisłą Kraków! Małe problemy Vukovicia

Już o godzinie 17:30 czeka nas klasyk PKO Ekstraklasy. Wisła Kraków zagra z Legią Warszawa. Poznaliśmy skład Legii na mecz. Wisła też jest bardzo osłabiona i zagra w mocno eksperymentalnym składzie.

W tabeli Ekstraklasy Legia jest pierwsza, a Wisła 13. Drużyna z Warszawy ma 54 punkty i o pięć wyprzedza drugiego Piasta Gliwice, który w 28. kolejce już zagrał i wygrał 2:1 w Kielcach z Koroną. Krakowianie mają 31 punktów, tylko o dwa więcej od Korony, która jest już w strefie spadkowej.

Zobacz wideo

Legia ma swoje kłopoty. - Mamy trochę problemów. Dobrze byłoby brać to pod uwagę przy mówieniu o pewnych "autostradach". Na Ursynowie powstaje bardzo fajna i to jedyna, którą osobiście widzę - stwierdził trener Vuković. W hicie nie zagrają: William Remy, Jose Kante, Maciej Rosołek i Arvydasa Novikovasa.

Skład Legii wygląda następująco:

Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Antolić, Martins -  Wszołek, Gvilia, Luquinhas - Pekhart.

Problemy Wisły Kraków:

 W każdym meczu PKO Ekstraklasy drużyny muszą wystawiać co najmniej jednego młodzieżowca. Tyle tylko, że Artur Skowronek, trener Wisły Kraków1, nie ma zbyt dużego pola manewru. Kamil Wojtkowski i Damian Pawłowski są kontuzjowani, zaś Mateusz Hołownia, wypożyczony z Legii, nie może grać przeciwko stołecznemu klubowi. Lekkie problemy ze zdrowiem ma też 17-letni Aleksander Buksa, a Wisła zagra w najbliższym tygodniu jeszcze dwa mecze.

Na skład Wisły trzeba jeszcze poczekać. Początek meczu Legii z Wisłą w niedzielę o godzinie 17:30. Relacja na żywo na Sport.pl

Więcej o: