Rafał Wolski już po operacji. Teraz czeka go długa przerwa

Wisła Płock poinformowała, że Rafał Wolski jest już po operacji lewego kolana, w którym zerwał więzadła krzyżowe.

W czwartek, podczas treningu Wisły Płock, Rafał Wolski zerwał więzadła krzyżowe w lewym kolanie. To już trzeci taki uraz 27-letniego pomocnika. Pierwszy miał miejsce w lutym 2018 roku. W styczniu przedniego roku ponownie zmagał się z tym urazem. Do tego dochodziły żmudne rehabilitacje, a piłkarz opuścił ponad 40 spotkań w barwach Lechii Gdańsk.

Zobacz wideo Prezes Ekstraklasy mówi, kiedy i jak może wystartować kolejny sezon ekstraklasy. "Terminów może być dużo mniej"

Wolski przeszedł operację

Teraz długa przerwa czeka go w Płocku. W poniedziałek klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował, że piłkarz przeszedł już operację kontuzjowanego kolana. Powrót Wolskiego na boisko nie nastąpi wcześniej niż za kilka miesięcy.

27-letni pomocnik piłkarzem Wisły Płock został 6 marca. Chociaż nie zdążył jeszcze zadebiutować w nowym klubie, to 7 maja przedłużył z nim kontrakt do 30 czerwca 2021 roku. Po 27 kolejkach ekstraklasy Wisła Płock zajmuje 12. miejsce w tabeli z 36 punktami na koncie i siedmioma "oczkami" przewagi nad strefą spadkową.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: