Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dramat Rafała Wolskiego! Fatalna kontuzja trzeci raz w karierze

- Rafał Wolski prawdopodobnie trzeci raz w karierze zerwał więzadła krzyżowe w kolanie - informuje "Przegląd Sportowy". W marcu 27-latek został nowym piłkarzem Wisły Płock, w której nie zdążył jeszcze zadebiutować.

Nie są to jeszcze oficjalne informacje, ale zdaniem "Przeglądu Sportowego" Rafał Wolski trzeci raz w karierze zerwał więzadła krzyżowe. Miało do tego dojść na czwartkowym treningu Wisły Płock. Klub zwleka z potwierdzeniem doniesień, bo trwają jeszcze badania. To byłaby fatalna informacja dla rozgrywającego, który od marca dołączył do ekipy z Mazowsza i nie zdążył w niej jeszcze zadebiutować. 

Zobacz wideo Prezes Ekstraklasy: Największym wyzwaniem będzie przyzwyczajenie się do cichego stadionu

Trzeci taki uraz Wolskiego

Pierwszy raz więzadła krzyżowe Wolski zerwał w lutym 2018 roku. W styczniu przedniego roku ponownie zmagał się z tym urazem. Do tego dochodziły żmudne rehabilitacje, a piłkarz opuścił ponad 40 spotkań w barwach Lechii Gdańsk. Wolski 7 maja przedłużył kontrakt z Wisłą Płock do 30 czerwca 2021 roku.

- Miał potencjał na polskiego "fantasistę", wydawało się, że reprezentacja Polski na kolejny wielki turniej będzie układana pod niego - powiedział Mateusz Borek o zmarnowanym potencjale Rafała Wolskiego w "Misji Futbol".

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .