Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były piłkarz Lecha i Widzewa ma zachwycającą córkę. Robi zawrotną karierę

Najpierw on zachwycał na boisku, teraz jego córka zachwyca w internecie. Marcin Zając w maju skończył 45 lat i wciąż imponuje formą, ale nie dorównuje urodzie 18-letniej Julii Zając, która została znaną influencerką.

Marcin Zając to 11-krotny reprezentant Polski, mistrz Polski z Widzewem (1996/97), były piłkarz Lecha Poznań i zdobywca Puchar Polski z Dyskobolią Grodzisk Mazowiecki (2004/2005). W ekstraklasie rozegrał 307 spotkań, w których zdobył 55 bramek. Karierę zakończył pięć lat temu. Z futbolu przeniósł się do branży fitness, gdzie został trenerem personalnym.

- Grając w piłkę, zawsze lubiłem trenować w siłowni. Postanowiłem sobie, że po zakończeniu kariery będę się szkolił w tym zakresie. Wyszło tak, że nie ćwiczę sam, ale przede wszystkim z podopiecznymi. Nie było propozycji, aby zostać w którymś z klubów. Ale znalazłem zajęcie dla siebie i jestem z tej drogi zadowolony. Powiedzmy sobie szczerze: nie każdy zawodnik ma jakiś plan na siebie po zawieszeniu butów na kołku - mówił niedawno Zając w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Zobacz wideo Prezes Ekstraklasy mówi, kiedy i jak może wystartować kolejny sezon ekstraklasy. "Terminów może być dużo mniej"

Zjawiskowa córka Zająca, która podbija internet

Zając, choć w maju skończył 45 lat, wciąż imponuje formą. Ale równie bardzo, jak nie bardziej, zachwyca wszystkich uroda jego starszej córki. 18-letniej Julii Zając, która została influencerką. Robi karierę w internecie, gdzie prowadzi modowego bloga "time for fashion". Aktywna jest także na Instagramie, gdzie ma ponad 130 tys. obserwujących, z którymi dzieli się różnymi wydarzeniami ze swojego życia.

 
 
 
 

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: