Boniek chciał zabłysnąć wiedzą o Michaelu Jordanie. Mina Roberta Mazurka mówi wszystko [WIDEO]

Zbigniew Boniek w rozmowie z RMF FM chciał błysnąć wiedzą o Michaelu Jordanie. W pewnym momencie prezes PZPN źle wymówił nazwisko legendy Chicago Bulls i powiedział, że były koszykarz dołączył do ekipy "Byków" na zasadzie aukcji. Mina Roberta Mazurka mówi wszystko o wypowiedzi Bońka.

Zbigniew Boniek często udziela się w mediach. Interesuje się wieloma rzeczami niezwiązanymi z piłką nożną. Tym razem w rozmowie z RMF FM zanotował sporą wpadkę związaną z Michaelem Jordanem.

Zobacz wideo Zbigniew Boniek mocno o spekulacjach powrotu Ekstraklasy. "Jeżeli mamy udawać, że gramy w piłkę, to w nią nie grajmy"

Gościem Roberta Maurka z RMF FM w "Porannej Rozmowie" był prezes PZPN. Boniek odpowiadał głównie na pytania dotyczące ekstraklasy. 

- Słynni Michael Jordan trafił do Chicago Bulls na zasadzie aukcji. To było x lat temu i jego wybrano na trzecim, czwartym miejscu - powiedział w pewnym momencie Boniek na antenie radia RMF FM.

Wpadkę można zobaczyć poniżej:

Całą rozmowę z prezesem PZPN można obejrzeć tutaj.

Boniek opowiedział również o tym, że część fanów będzie mogła wejść na trybuny w ekstraklasie. - Kibice mają wpływ na spektakl, na oprawę, na wiele innych rzeczy. Nie mają wpływu na to, kto lepiej piłkę kopie, kto lepiej gra, kto lepiej strzela bramki - zakończył prezes PZPN.

Więcej o: