Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gwiazda Pogoni Szczecin ma ofertę z wielkiego klubu. Odmawia gry, symulując kontuzję?

Srdjan Spiridonović ma ofertę z Crvenej zvezdy i chce odejść z Pogoni Szczecin. - USG pokazało u niego jakieś blizny. Ja też jakieś mam - powiedział Weszło FM dyrektor sportowy klubu, Dariusz Adamczuk. - Dostaliśmy ofertę, on ma wpisaną kwotę odstępnego. Nie mamy dużo do powiedzenia - ocenił.

Spiridonović wcześniej w czasie przerwy po wstrzymaniu rozgrywek ze względu na epidemię koronawirusa wyjechał do Berlina, co szczegółowo relacjonował w mediach społecznościowych. Już wtedy zrobiło się o nim głośno. Teraz jest jednym z dwóch graczy Pogoni, którzy jak poinformował klub, nie zagrają przeciwko Zagłębiu Lubin. 

Zawodnik Pogoni odmawia gry. Ma symulować kontuzję i czekać na transfer

Serb zgłosił kontuzję w momencie, gdy pojawiła się informacja, którą Pogoni miała złożyć za niego Crvena zvezda Belgrad. Zawodnik jest przekonany do transferu, bo chciałby wrócić do ojczyzny, w której pojawiał się głównie na wakacjach. Urodził się i wychował w Wiedniu, choć jego rodzice pochodzą właśnie z Serbii. Zawodnik odmawia gry dla polskiego klubu, ma symulować uraz pachwiny.

Zobacz wideo Cezary Kucharski: Będzie większa presja na bezgotówkowe transfery

- Badanie USG pokazało jakieś blizny. Sytuacja trochę… Ja też mam jakieś blizny - komentował sytuację dyrektor sportowy szczecinian, Dariusz Adamczuk na antenie Weszło FM. -  Dostaliśmy za niego ofertę, a ma wpisaną kwotę odstępnego. Nie mamy zatem dużo do powiedzenia jako klub - stwierdził. Spiridonović trafił do Pogoni w lipcu zeszłego roku z greckiego Panionios Ateny. Wcześniej grał m.in. w austriackich klubach - Admirze Wacker czy Austrii Wiedeń. W tym sezonie ekstraklasy w 23 meczach zdobył sześć goli i zaliczył trzy asysty. 

Przeczytaj także: