Popis Jakuba Błaszczykowskiego na treningu Wisły Kraków. Jak Tiger Woods [WIDEO]

Jakub Błaszczykowski na niespełna tydzien przed restartem ekstraklasy imponuje techniką. Na jednym z treningów Wisły Kraków udowodnił, że wciąż ma niesamowite czucie piłki połączone z precyzją.

Coraz bliżej do wznowienia ekstraklasy, która została przerwana na skutek pandemii koronawirusa. Rozgrywki mają wrócić już w piątek 29 maja o godz. 18:00, kiedy Śląsk Wrocław podejmie Raków Częstochowa. Obecnie piłkarze wszystkich klubów szlifują formę, uczestnicząc w treningach. Na jednym z nich ze znakomitej strony pokazał się Jakub Błaszczykowski, piłkarz Wisły Kraków.

Zobacz wideo "Nikt nie wie, jaki będzie poziom ekstraklasy"

Kuba Błaszczykowski niczym Tiger Woods

Zespół Wisły Kraków przed restartem ligi trenował w Arłamowie, gdzie kładziono nacisk na przygotowanie fizyczne, ale nie zabrakło również elementów dot. precyzji np. zajęć z piłkarskiego golfa czy też strzelania z łuku do tarczy. W pierwszej z wymienionych konkurencji furorę zrobił Jakub Błaszczykowski, który popisał się fenomenalnym uderzeniem piłki z kilkudziesięciu metrów, która idealnie wpadła do dołka.

Jego wyczyn skomentował Jarosław Królewski, jeden z trzech właścicieli Białej Gwiazdy obok Błaszczykowskiego i Tomasza Jażdżyńskiego. - Panie i panowie - pan Jakub Błaszczykowski - napisał Królewski na Twitterze i oznaczył we wpisie Tigera Woodsa, jednego z najlepszych golfistów świata.

Poniżej film z fenomenalnym uderzeniem Błaszczykowskiego:

Więcej o: