Tomasz Hajto z długiem u kolejnego piłkarza? "Myślisz, że oddał? Zapomnij"

Marko Bajić zdradził, ile Tomasz Hajto pożyczył od niego pieniędzy. W wywiadzie dla "TVP Sport" były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk stwierdził, że od kilkunastu lat nie odzyskał pożyczonej kwoty.

Tomasz Hajto przechodził kryzys. Prowadził życie, jakie prowadził. Ciągle nie miał pieniędzy. Ode mnie pożyczył 9 tysięcy złotych. Myślisz, że oddał? Zapomnij! To dziwne, że dwóch w podobnym wieku – Jurek [Brzęczek - przyp. red.] i Hajto – są w tak różnych momentach życia. A obaj byli przecież dobrymi piłkarzami. Jeden jest na topie, a drugi pożycza pieniądze od Marko Bajicia - powiedział TVP Sport serbski pomocnik. 

Zobacz wideo Nowy trener Arki: Nie boję się tej pracy, choć zdaję sobie sprawę, że podjąłem ryzyko

Marko Bajić nie jest pierwszym piłkarzem, któremu Tomasz Hajto jest winien pieniądze. Kilka tygodni temu o podobnej sytuacji Sport.pl opowiedział Rafał Kosiec. Były piłkarz Polonii Warszawa pożyczył Hajcie 200 tysięcy złotych. Zawodnik opowiedział o kulisach pożyczki i przyznał, że nie odzyskał nawet złotówki z tej kwoty. Więcej informacji zawarł w swoim tekście Konrad Ferszter, dziennikarz Sport.pl

Tomasz Hajto i Jerzy Brzęczek w jednej drużynie: On i Jurek ciągle się darli

Marko Bajić zdradził informację o pożyczce, gdy poruszono w wywiadzie temat Jerzego Brzęczka. Pomocnik wspominał o wspólnej grze z obecnym selekcjonerem reprezentacji Polski. Jego zdaniem zarówno Brzęczek, jak i Tomasz Hajto byli wybuchowymi piłkarzami. 

- Jurek? Jurek Bzencek! On też się na wszystkich darł, ale porównując go z Hajtą to niebo i ziemia. Z Hajtą było tak, że ciągle się na kogoś darł. Adam Danch nie wytrzymał. Wkurzył się i pojechał do prezydenta klubu. Mówi, że tak być nie może. Hajto przeprosił, a następnego dnia znowu wszystkich opieprzał - wspominał Marko Bajić.

Jerzy Brzęczek, Marko Bajić i Tomasz Hajto grali razem w Górniku Zabrze, w którym serbski pomocnik zatrzymał się na rok. W styczniu 2009 roku piłkarze odeszli z Górnika i przeszli odpowiednio do Polonii Bytom, Lechii Gdańsk oraz ŁKS-u Łódź.

Tomasz Hajto nie odniósł się jeszcze do słów Marko Bajicia. Czekamy na jego komentarz.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: