Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Rafał Wolski podpisał kontrakt. Podano długość umowy. "Wiem, na co go stać"

Rafał Wolski będzie zawodnikiem Wisły Płock do 30 czerwca 2021 roku - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Na początku marca Rafał Wolski rozwiązał kontrakt z Lechią Gdańsk, by chwilę później związać się umową z Wisłą Płock. Wolski w barwach Lechii zagrał w 78 meczach, w których strzelił siedem bramek i zanotował 11 asyst. Wcześniej związany był z Legią Warszawa, Fiorentiną, Bari, Mechelen i Wisłą Kraków. 

Zobacz wideo Karbownik może grać w jednej z najlepszych lig w Europie!

Wisła Płock przedłużyła umowę z Rafałem Wolskim

Wisła Płock, ogłaszając pozyskanie Wolskiego, nie poinformowała, jak długo obowiązywać będzie umowa. Tę informację klub podał dopiero w czwartek. "Teraz możemy już jednak poinformować, że 27-letni pomocnik związał się z nami umową obowiązująca do 30 czerwca 2021" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej płocczan.

- Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu kontraktu z Rafałem, ponieważ w naszej ocenie jest to zawodnik, który znacząco zwiększy siłę ofensywną. Nie zdążył jeszcze zaprezentować swoich umiejętności, ale to piłkarz, który potrafi zrobić różnicę na boisku. Mam nadzieję, że już niebawem zobaczymy go w oficjalnym meczu Wisły. Bardzo na niego liczymy - powiedział prezes Wisły, Jacek Kruszewski.

- Znam tego zawodnika od bardzo dawna i wiem, na co go stać, gdy jest w optymalnej dyspozycji. W pewien sposób zabezpieczyliśmy też środkową strefę boiska, mając na uwadze niepewną przyszłość Dominika Furmana. Dziękuję Rafałowi za to, że dał się przekonać do dalszej współpracy, widząc możliwości do gry na reprezentacyjnym poziomie w Wiśle Płock. A dodajmy, że nasz klub pomógł już niejednemu zawodnikowi w trudnych momentach. Liczymy, że Rafał podniesie rywalizację i poziom gry drużyny wspólnie z Dominikiem i pozostałymi kolegami z zespołu w obecnych oraz nadchodzących rozgrywkach PKO Ekstraklasy - dodał dyrektor sportowy Wisły, Marek Jóźwiak.

Wolski nie zdążył jeszcze zadebiutować w Wiśle Płock. Szansę na to będzie miał w ostatni weekend maja, gdy rozgrywki wznowić ma ekstraklasa. Wtedy to zespół Radosława Sobolewskiego zagra u siebie z Koroną Kielce.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .