Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Legii Warszawa odchodzi. Wielkie rozczarowanie. "Czas się pożegnać"

Salvador Agra odchodzi z Legii Warszawa. Jego umowa miała obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku, ale została rozwiązana już teraz. - Czas się pożegnać - napisał Portugalczyk na Instagramie.

Salvador Agra trafił do Legii Warszawa zimą 2019 roku z Benfiki za ok. 500 tys. euro. Jednak jego pobyt w ekipie wicemistrzów Polski można uznać za duże rozczarowanie - rozegrał zaledwie dziewięć spotkań (351 minut na boisku), w trakcie których nie strzelił ani jednego gola i nie zaliczył żadnej asysty (grał na prawym skrzydle i prawej obronie). 

Teraz Portugalczyk rozwiązał kontrakt na ponad rok przed jego planowanym zakończeniem (zarabiał 240 tys. euro rocznie). Ostatnio (w rundzie wiosennej) występował w trzecioligowych rezerwach.

Zobacz wideo Tak wygląda trening piłkarski Legii

Salvador Agra już nie zagra w Legii Warszawa. "Robiłem wszystko, co w mojej mocy"

- Czas się pożegnać. Chciałem podziękować za możliwość gry w tak dużym klubie z tak ogromną historią. Dziękuję wszystkim za wsparcie i komfort jakim mnie obdarzyliście od pierwszego dnia, w którym trafiłem do Legii. Dzięki Wam ja i moja rodzina czujemy się częścią tego klubu i miasta. Opuszczam tą drużynę ze świadomością, że każdego dnia robiłem wszystko, co w mojej mocy dla dobra klubu. Na koniec chciałem zostawić słowa uznania dla niesamowitych kibiców, którzy są naprawdę z innego świata. Naprzód Legia - napisał na Instagramie, cytowany przez legionisci.com.

Przeczytaj też: