Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Michał Karbownik mógł trafić do FC Barcelony! Sensacyjne informacje

Krzysztof Stanowski stwierdził na antenie "Kanału Sportowego, że Michał Karbownik był bliski przejścia do mistrza Hiszpanii! - Był grany w ostatnich tygodniach bardzo poważnie transfer Polaka do FC Barcelony - podał sensacyjną informację właściciel portalu weszlo.com.

Club Brugge, PSV Eindhoven, Sporting, Real Betis, Sevilla oraz Tottenham - to kluby, które do tej pory wykazywały zainteresowanie pozyskaniem Michała Karbownika. Pierwsze trzy złożyły nawet Legii Warszawa oficjalne oferty, ale żadna z nich nie przekonała wicemistrzów Polski (wynosiły 5-7 mln euro, podczas gdy warszawski klub oczekuje 10 mln).

Zobacz wideo Czy ktoś za piłkarza ekstraklasy zapłaci 10 milionów euro?

Michał Karbownik mógł zostać piłkarzem FC Barcelony

Krzysztof Stanowski na antenie "Kanału Sportowego" ujawnił, że utalentowany gracz Legii mógł przejść do katalońskiego giganta, ale pandemia koronawirusa sprawiła, że negocjacje zakończyły się fiaskiem. - Był grany w ostatnich tygodniach bardzo poważnie transfer Polaka do FC Barcelony. Był to transfer Michała Karbownika. Miał być piłkarzem Barcelony wypożyczonym od razu do innego klubu La Ligi. Mówiono o dwóch innych zespołach La Ligi, gdzie miałby się sprawdzić, ale właścicielem karty zawodniczej byłaby FC Barcelona. Były rozmowy na ten temat na najwyższym szczeblu. Natomiast teraz klimat tych rozmów zamarł i wydaje się, że nic z tego nie będzie. Cała ta pandemia sprawiła, że dzisiaj tego rynku transferowego nie ma. Po prostu nie ma ruchu w interesie - zdradził redaktor naczelny portalu weszlo.com.

Karbownik doskonale radził sobie w bieżącym sezonie ekstraklasy. Rozegrał aż 19 spotkań, w których zanotował 6 asyst. Dodatkowo występował także w rezerwach klubu w trzeciej lidze, gdzie także zanotował asystę oraz w trzech meczach Pucharu Polski. Jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy, występujących na polskich boiskach.

Przeczytaj także: