Powstał serial o byłym piłkarzu Lecha. W Polsce uzależnił się od narkotyków i alkoholu

Nicki Bille Nielsen po raz kolejny wzbudza emocje wśród fanów Lecha Poznań, klubu, w którym występował w przeszłości. Były reprezentant Danii bryluje w duńskiej telewizji, bowiem powstał kilkuodcinkowy serial, opisujący życie byłego piłkarza.

Nicki Bille Nielsen występował w latach 2016-2018 w Lechu Poznań. Głośniej niż o jego osiągnięciach piłkarskich było jednak o jego wybrykach pozaboiskowych, o których do tej pory mówi się bardzo dużo. Duńczyk stał się aktualnie gwiazdą telewizji, dzięki serialowi "Nicki Bille", emitowanego w duńskiej telewizji TV2.

Zobacz wideo

W pierwszym sezonie serialu Nielsen pokazuje kulisy swojego życia, nie ukrywając żadnych szczegółów. Dzięki temu fani duńskiego piłkarza mogli dowiedzieć się już o jego uzależnieniu od narkotyków i alkoholu podczas pobytu w Polsce. Jak sam przyznał, w Poznaniu przypadł jeden z najgorszych okresów w jego karierze, z powodu wielu kontuzji.

Nicki Bille Nielsen otworzył się w serialu

Duńczyk opowiedział także m.in. o swoim synu, którego nie widział od długiego czasu, o tym, gdy trafiał do aresztu, o pieniądzach, które roztrwonił, a także o swojej miłości do 18-latki, z którą według duńskich mediów miał mieć dziecko. Dotychczas wyemitowano pięć odcinków pierwszego sezonu serialu, który ma pomóc byłemu piłkarzowi Lecha Poznań podnieść się z dna, na które spadł z powodu swoich uzależnień.

Przeczytaj także:

Więcej o: