Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa dyktuje cenę za Michała Karbownika. Piekarski: To za mało

Michał Karbownik wciąż wzbudza wielkie zainteresowanie na rynku transferowym. - Rozmawialiśmy z trzema klubami z Hiszpanii - przyznał Mariusz Piekarski, agent 19-letniego piłkarza. Dodał też, że to Legia Warszawa dyktuje cenę za swojego piłkarza. "7 mln euro to za mało za Karbownika".

7 asyst w 27 spotkaniach - tak wyglądają liczby Michała Karbownika w tym sezonie. 19-latek został jednym z objawień Legii Warszawa i wzbudził wielkie zainteresowanie na rynku transferowym. -  Kluby znają potencjał Michała. Wiedzą, że może zagrać na lewej, prawej obronie, czy też w środku pola - przyznał Mariusz Piekarski, menedżer piłkarza, w rozmowie z Canal+Sport.

Zobacz wideo Dariusz Mioduski wskazał cenę za Michała Karbownika!

Legia Warszawa dyktuje cenę za Karbownika

"Przegląd Sportowy" informował, że Legia otrzymała już trzy oficjalne oferty na jednego ze swoich najbardziej utalentowanych piłkarzy. Wspomniane oferty pochodzą z Belgii, Holandii i Portugalii. Propozycję wykupienia 19-latka złożyli szefowie Club Brugge (6 mln euro), PSV Eindhoven (5 mln euro) oraz Sportingu (5 mln euro).

- Rozmawialiśmy z trzema klubami z Hiszpanii. Natomiast wiadomo, że nie wszystkie będzie stać na Michała. 7 mln euro to za mało za Karbownika. Cenę dyktuje Legia Warszawa i to ona jest tu rozgrywającym - zapewnił Piekarski.

Przeczytaj również:

Więcej o: