Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa otrzymała trzy oferty za Karbownika! Są konkretne kwoty

Michał Karbownik w letnim oknie transferowym najprawdopodobniej opuści Legię Warszawa. Coraz więcej klubów interesuje się młodym zawodnikiem, za którego wicemistrzowie Polski otrzymali już trzy oficjalne oferty.

7 asyst w 27 spotkaniach - to dorobek Michała Karbownika w tym sezonie. 19-latek został jednym z objawień wicemistrzów Polski, szybko wywalczając sobie miejsce w podstawowym składzie. W trwającym do marca sezonie pokazał się na tyle dobrze, że zwrócił uwagę zagranicznych klubów, które sprowadzić chciały go już zimą.

Zobacz wideo Czy ktoś za piłkarza ekstraklasy zapłaci 10 milionów euro?

Legia otrzymała trzy oferty za Karbownika! Konkretne kwoty

Zimą do transferu ostatecznie nie doszło, ale bardzo prawdopodobne jest to, że dojdzie do niego latem. I nie przeszkodzi w tym nawet przerwa w rozgrywkach spowodowana pandemią koronawirusa. "Przegląd Sportowy" poinformował, że Legia otrzymała już trzy oficjalne oferty na jednego ze swoich najbardziej utalentowanych piłkarzy. Wspomniane oferty pochodzą z Belgii, Holandii i Portugalii. Propozycję wykupienia 19-latka złożyli szefowie Club Brugge (6 mln euro), PSV Eindhoven (5 mln euro) oraz Sportingu (5 mln euro). Wszystkie zostały jednak odrzucone, ponieważ Legia liczy na dużo większy zarobek, wynoszący nawet 10 mln euro.

O tym, że transfer Karbownika będzie prawdopodobnie transferem rekordowym, w jednym z ostatnich odcinków "Misji Futbol" na "Kanale Sportowym" mówił zresztą Mariusz Piekarski, menedżer zawodnika. Liczę na rekordowy transfer. Prowadzone są rozmowy, które wcale nie zwalniają tempa. Na pewno padnie rekord ekstraklasy - przyznał agent.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .