Wielki transfer Michała Karbownika? Agent piłkarza zdradza szczegóły rozmów

Mariusz Piekarski był gościem Radia dla Ciebie. Agent Michała Karbownika zdradził szczegóły negocjacji pomiędzy nim a czołowymi klubami La Liga.

7 asyst w 27 spotkaniach - to dorobek Michała Karbownika w tym sezonie. 19-latek został jednym z objawień wicemistrzów Polski, szybko wywalczając sobie miejsce w podstawowym składzie. W trwającym do marca sezonie pokazał się na tyle dobrze, że zwrócił uwagę zagranicznych klubów, które sprowadzić chciały go już zimą.

Zobacz wideo Co słychać w klubach ekstraklasy? Cięcia, cięcia i stan uśpienia

Piekarski: Jeśli mówimy o Hiszpanii, rozmowy toczą się z klubami miejsc 1-4

Mariusz Piekarski, agent Karbownika, był gościem "Magazynu Sportowego RDC". Opowiedział w nim szczegóły negocjacji dotyczących transferu zawodnika Legii Warszawa. - Czekamy na rozwój wydarzeń. Karbownik wzbudza zainteresowanie, przez co trwają obiecujące rozmowy z poważnymi firmami - podkreślił Piekarski.

Agent piłkarza podkreślił, że rozmowy tyczą się z poważnymi klubami z poważnych lig, pokroju La Liga. - Jeśli mówimy o Hiszpanii, to rozmowy toczyły się z klubami z miejsc 1-4. Koronawirus niestety popsuł sprawę, bo bylibyśmy zapewne świadkami wielkiego transferu - zaznaczył Piekarski, który kilka dni temu mówił, że Karbownik z pewnością pobije rekord ekstraklasy.

Do tej pory rekordowym transferem ekstraklasy jest sprzedaż Radosława Majeckiego do AS Monaco. Legia zarobiła na nim 7 mln euro. Mówi się o tym, że cena Karbownika może przebić Majeckiego nawet o 3 miliony.

Przeczytaj także:

Była gwiazda Legii Warszawa mogła wrócić do ekstraklasy! "Chciał jedynie mieszkanie i samochód"

Legia na transferze zarobi miliony! "Na pewno padnie rekord ekstraklasy"

Sebastian Mila wybrał jedenastkę marzeń ze swoich boiskowych przeciwników

Więcej o: