Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia Warszawa rozegra specjalny mecz! Szczytny cel i piękna inicjatywa

Legia Warszawa we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Fundacją Legii organizuje w Wielką Sobotę charytatywny mecz, w czasie którego zbierane będą środki na pomoc Powstańcom Warszawskim.

Wielkanocny Mecz Charytatywny, czyli wyjątkowy projekt on-line Legii Warszawa, Muzeum Powstania Warszawskiego i Fundacji Legii, który ma polepszyć los uczestników Powstania Warszawskiego, będzie transmitowany na profilu klubu na Facebooku z bogatą oprawą antenową.

Ponadgodzinne studio z udziałem gości specjalnych - m.in. prezesa klubu Dariusza Mioduskiego, prezes Fundacji Legii Anny Mioduskiej, dyrektora MPW Jana Ołdakowskiego, trenera Aleksandara Vukovicia, piłkarza Legii i reprezentanta Polski Pawła Wszołka, zawodnika Legii eSports Miłosza Bogdanowskiego - rozpocznie się o godz. 17.00. Głównym wydarzeniem będzie esportowy mecz pomiędzy wielkim talentem piłkarskiej Legii Michałem Karbownikiem, a mistrzem Polski w FIFA Miłoszem Bogdanowskim. 

Zobacz wideo Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać"

Zbiórka pieniędzy na pomoc Powstańcom Warszawskim w czasie trwającej epidemii koronawirusa będzie prowadzona podczas specjalnej zrzutki (rozpoczęła się w czwartek, potrwa do wielkanocnego poniedziałku - więcej tutaj). Zebrane środki zostaną przekazane przez Fundację Legii do rozdysponowania na najbardziej pilne potrzeby Powstańców (leki, żywność, posiłki), których wśród nas pozostało zaledwie około tysiąca.

Więcej o:
Komentarze (5)
Legia Warszawa rozegra specjalny mecz! Szczytny cel i piękna inicjatywa
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 2 razy 0

  Karbownik i Płacheta to moim zdaniem najlepsi młodzieżowcy w Polsce i co? Legia prawdopodobnie sprzeda Karbo za 10 milionów Euro a Płacheta ma iść zaraz za JEDEN MILION.

  Gdzie tu sens i logika?

  Jak można za TAKIE DROBNE sprzedać Płachetę??

 • cmochall

  Oceniono 6 razy -4

  Nie wypada w Wielka Sobote organizowac zabawy. Ciekawe kto wpadl na ten glupawy pomysl. Cel wprawdzie SZCZYTNY ale czas niefortunny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX