Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Legia na transferze zarobi miliony! "Na pewno padnie rekord ekstraklasy"

Michał Karbownik w letnim oknie transferowym najprawdopodobniej opuści Legię Warszawa. - Liczę na rekordowy transfer. Prowadzone są rozmowy, które wcale nie zwalniają tempa. Na pewno padnie rekord ekstraklasy - w programie "Misja Futbol" na Kanale Sportowym przyznał Mariusz Piekarski, menedżer obrońcy wicemistrzów Polski.

7 asyst w 27 spotkaniach - to dorobek Michała Karbownika w tym sezonie. 19-latek został jednym z objawień wicemistrzów Polski, szybko wywalczając sobie miejsce w podstawowym składzie. W trwającym do marca sezonie pokazał się na tyle dobrze, że zwrócił uwagę zagranicznych klubów, które sprowadzić chciały go już zimą.

Zobacz wideo Czy ktoś za piłkarza ekstraklasy zapłaci 10 milionów euro?

Legia znów może zarobić miliony! "Na pewno padnie rekord ekstraklasy"

Zimą do transferu ostatecznie nie doszło, ale bardzo prawdopodobne jest to, że dojdzie do niego latem. I nie przeszkodzi w tym nawet przerwa w rozgrywkach spowodowana pandemią koronawirusa. W programie "Misja Futbol" na antenie Kanału Sportowego powiedział o tym Mariusz Piekarski, menedżer piłkarza. - Liczę na rekordowy transfer. Prowadzone są rozmowy, które wcale nie zwalniają tempa. Na pewno padnie rekord ekstraklasy - przyznał agent. - Nie chciałbym mówić więcej, ale staram się współpracować z piłkarzami dającymi klubom dużą jakość.

Nie wiadomo jednak, do jakiej ligi może trafić Karbownik. - To nie kierunek turecki, ani rosyjski. Zapewniam. Zainteresowanie Karbownikiem jest bardzo duże, z bardzo silnych lig. I tu nie chodzi o kluby z grup 5-10, tylko raczej 1-5.

Do tej pory rekordowym transferem ekstraklasy jest sprzedaż Radosława Majeckiego do AS Monaco. Legia zarobiła na nim 7 mln euro. Mówi się o tym, że cena Karbownika może przebić Majeckiego nawet o 3 miliony.

Więcej o:
Komentarze (23)
Legia na transferze zarobi miliony! "Na pewno padnie rekord ekstraklasy"
Zaloguj się
 • Ksawery Gajewski

  Oceniono 7 razy 5

  Cudownie! Miliony... Sprzedawajcie każdego zawodnika, który bez pomocy NASA znajdzie piłkę na boisku. Kupujcie przechodzony sprzęt z zagranicy. Kiedy do was dotrze, że należy zbudować silną ligę, która będzie generować duże przychody? W ten sposób utrzymujecie się przy życiu i tyle. Poziom dramatyczny. Żaden polski klub nie jest w stanie zaistnieć w rozgrywkach klubowych. Od lat widać, że nie tędy droga, ale co tam...

 • pcat

  Oceniono 5 razy 3

  Jeśli pójdzie do Rosji albo Turcji, to raczej będzie grał.
  Jeśli pójdzie do zachodniej Europy to czeka go ława - jak Majeckiego.

 • prawdziwy_gonzo

  Oceniono 4 razy 2

  Niedawno liga poganiaczy nogą balona była w opałach. Coś się przez tydzień zmieniło?

 • janusz365

  Oceniono 10 razy 2

  Regionalny klubik jest tak biedny, że na utrzymanie zaciągu szrotu z zagranicy musi sprzedawać najlepszych Polaków i to coraz młodszych

 • guru133

  0

  Klub wysprzedaje swoje talenty za grosze a kibolstwo rży z radości. Ot polska liga, polska piłka nożna.

 • radionieoficjalnie

  Oceniono 2 razy 0

  A 7egia, 7egia kurczak, a 7egia, 7egia kurczak, a 7egia Warszawa starym kurczakiem jest :-)

 • qudaq

  0

  Przeklęta maniera chwalipiętów, chwalących dzień przed zachodem słońca. Teraz kontrahent już wie, że przepłaca. No to obniży stawkę. I po ptokach.

 • macgrzegorz

  Oceniono 2 razy 0

  Przyjmiecie mnie na redaktora Sport.pl? Tez potrafie redagowac newsy na bazie tweetow i filmikow z Youtube.

 • legua.warszawa.to.wolacy

  Oceniono 3 razy -1

  Co tu mówić Cwelgia Warszawa nazwa mówi sama za siebie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX