Była gwiazda Legii Warszawa mogła wrócić do ekstraklasy! "Chciał jedynie mieszkanie i samochód"

Aleksandar Prijović mógł zimą wrócić do ekstraklasy i znów zagrać w Legii Warszawa. Serb nie chciał wielkich pieniędzy. - Chciał mieć zagrwarantowane jedynie mieszkanie i samochód - informuje portal legia.net.

To byłby z całą pewnością jeden z najgłośniejszych transferów w zimowym oknie transferowym! Jak informuje portal legia.net, Aleksandar Prijović chciał wrócić do Legii Warszawa. Był  nawet gotów zrzec się wysokich zarobków. - Zgłosił się na Łazienkowską, w pierwszym okresie był chętny grać za niewielkie pieniądze, chciał mieć zagwarantowane jedynie mieszkanie i samochód - czytamy.

Zobacz wideo Legia wybrała "ogórka"? Mogła Prijovicia

Ostatecznie Legia Warszawa odrzuciła propozycje 29-letniego napastnika, który grał w Legii od lipca 2015 roku do stycznia 2017. Serb gra teraz w Arabii Saudyjskiej w klubie: Al-Ittihad Dschidda, ale z powodu pandemii koronawirusa wrócił do ojczyzny. 

Aleksandar Prijović skazany na areszt domowy

Jak informują serbskie media, Prijović został zatrzymany w sobotę przez policję, ponieważ pojawił się w restauracji w grupie większej niż 5 osób, przez co złamał obowiązujący w Serbii zakaz zgromadzeń. Były piłkarz Legii Warszawa przyznał się do winy i wraz z pozostałymi gośćmi został skazany na 3 miesiące aresztu domowego.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: