Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Carlitos opowiedział o odejściu z Legii. Kontrowersyjne słowa

- Wszyscy wiedzą, że ja nie odszedłem z Legii z własnej woli, nie chciałem tego transferu - w rozmowie z "Super Expressem" powiedział Carlitos. Hiszpański napastnik jesienią ubiegłego roku przeniósł się z Legii Warszawa do Al-Wahda FC. Obecnie jest piłkarzem Panathinaikosu.

To była jedna z najbardziej kontrowersyjnych sag w Legii Warszawa w ostatnich latach. Jesienią ubiegłego roku, po kilku tygodniach spędzonych na ławce rezerwowych Carlitos opuścił zespół aktualnych wicemistrzów Polski. Jego odejście, a także samo "wyrzucenie" go z podstawowego składu wzbudziło jednak mnóstwo kontrowersji. Sportowo Carlitos co prawda wyglądał dobrze, ale Aleksandar Vuković wolał stawiać na innych zawodników.

Zobacz wideo Mroczek: Normalne rodziny nie zarabiają takich pieniędzy, ale piłkarze działali w innej rzeczywistości

Carlitos opowiedział o odejściu z Legii. Kontrowersyjne słowa

Hiszpan nie doszedł do porozumienia z trenerem i przeniósł się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, podpisując kontrakt z klubem Al-Wahda FC. Tam miejsca długo jednak nie zagrzał, bo już w styczniu został zawodnikiem greckiego Panathinaikosu. - Emiraty to super miejsce na wakacje, ale myślę, że nie każdy profesjonalny piłkarz dobrze się tam czuje. Nie czuję gry w kraju arabskim, gdzie poziom ligi, pod względem sportowym, nie jest zbyt wysoki… Gdzie są puste trybuny, praktycznie bez kibiców - przyznał zawodnik w rozmowie z "Super Expressem".

Hiszpan opowiedział też krótko o wspomnianym odejściu z Legii. - Wszyscy wiedzą, że ja nie odszedłem z Legii z własnej woli, nie chciałem tego transferu. Zmusiły mnie do tego okoliczności…