Piłkarz Legii marzy o transferze do Realu. "Będzie mi brakowało dopingu kibiców"

Radosław Majecki po zakończeniu obecnego sezonu przeniesie się do Monaco. Mierzy jednak jeszcze wyżej, bo chciałby grać w Realu Madryt. - Z Monaco jest bliżej do Madrytu - mówi 20-letni bramkarz Legii Warszawa.

W styczniu Radosław Majecki podpisał czteroletni kontrakt z AS Monako. Do zespołu z Ligue 1 przeniesie się od nowego sezonu. Zespół z Księstwa zapłacił za bramkarza Legii Warszawa 7 mln euro - to rekord ekstraklasy. W rozmowie przeprowadzonej na Instagramie Legii 20-latek zdradził, że jego największym marzeniem jest transfer do Realu Madryt

Zobacz wideo Legia Warszawa ma najlepszego napastnika! Mięciel nie ma wątpliwości

Piłkarz Legii marzy o transferze do Realu Madryt

- Moim piłkarskim marzeniem jest gra dla Realu. Z Monaco jest bliżej do Madrytu? Jak spojrzymy na mapę, to do stolicy Hiszpanii jest stamtąd chyba bliżej - przyznał Majecki.

Młodzieżowy reprezentant Polski odpowiedział też na pytanie, za czym najbardziej będzie tęsknił na obczyźnie. - Najbardziej będzie mi brakowało dopingu kibiców Legii - powiedział. Do końca obecnego sezonu 20-letni bramkarz występuje w Warszawie na mocy wypożyczenia. W 34 meczach ekstraklasy 19/20 aż 16 razy nie puścił bramki.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.