Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sławomir Peszko odchodzi z Lechii Gdańsk z winy klubu! Trzy zespoły zainteresowane

Sławomir Peszko rozwiązał kontrakt z Lechią Gdańsk z winy klubu - poinformował na Twitterze Jerzy Chwałek, dziennikarz "Super Expressu".

Zimą Sławomir Peszko dostał od Lechii Gdańsk wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Ta sprawa miała drugie dno, gdyż były reprezentant Polski domagał się spłaty zaległych pensji i chciał rozwiązać kontrakt z winy klubu. Do tego grona należeli również Rafał Wolski i Artur Sobiech, którzy zdążyli jednak znaleźć nowe zespoły (Wisłę Płock i Karagumruk).

Zobacz wideo Prezes Wisły Kraków tłumaczy zagrożenia wynikające z planu dokończenia ekstraklasy

Sławomir Peszko trafi do Widzewa Łódź? To jedna z opcji

Peszko był widziany na stadionie Widzewa Łódź i spekulowano, że może przejść do zespołu walczącego o awans do I ligi. Peszko rozważał również oferty z Wisły Płock oraz Wieczystej Kraków - to klub z małopolskiej okręgówki, wspieranej przez biznesmena Wojciecha Kwietnia. Być może będzie miał taką okazję, gdyż w czwartek rozwiązał umowę z Lechią i został wolnym piłkarzem, o czym poinformował Jerzy Chwałek.

W bieżącym sezonie Peszko w barwach Lechii piłkarz zagrał w 23 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, w których trzy razy trafiał do siatki i zapisał na swoje konto trzy asysty.

Więcej o: