Gdzie i o której zobaczyć mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze? Transmisja w TV oraz internecie

W meczu otwierającym w piątek 27. kolejkę Lotto Ekstraklasy ŁKS Łódź podejmie Górnik Zabrze. Widzowie obejrzą to spotkanie za darmo w telewizji oraz internecie. Sprawdź, gdzie zobaczysz transmisję TV i stream online.

Ekipa z Łodzi zamyka ligową tabelę, a do miejsca gwarantującego utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek traci aż jedenaście punktów. W piątek zespół trenera Kazimierza Moskala musi wygrać i zacząć odrabiać straty do rywali, jeśli chce myśleć o dalszej grze w Ekstraklasie.

Fatalna passa Górnika

Na korzyść ŁKS-u działa słaba dyspozycja Górnika na wyjazdach. Zabrzanie jeszcze ani razu w tym sezonie nie wygrali spotkania na obiekcie rywala. Słaba postawa na wyjazdach może stać się główną przyczyną braku Górnika w grupie mistrzowskiej.

Gdzie i o której zobaczyć mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Transmisja TV, stream online

Spotkanie ŁKS-u z Górnikiem, którego początek zaplanowano na godz. 18, będzie można za darmo obejrzeć w telewizji Canal Plus i na platformie internetowej Player.pl. Decyzję o odkodowaniu spotkań 27. kolejki Ekstraklasy podjęto ze względu na pandemię koronawirusa i odwołanie wszystkich imprez masowych w kraju. Spotkanie ŁKS-u z Górnikiem odbędzie się bez udziału publiczności.

Więcej o: