Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Policja zatrzymała pseudokibica, który rzucił butelką po wódce w Jakuba Błaszczykowskiego

Jak donosi tvn24.pl pseudokibic, który w czasie Derbów Krakowa rzucił butelką po wódce w Jakuba Błaszczykowskiego, został zatrzymany przez policję we wtorek.
Zobacz wideo Jakub Błaszczykowski powinien jechać na Euro 2020?

W poprzedni wtorek Wisła pokonała Cracovię 2:0 w derbach Krakowa. Gole dla drużyny Artura Skowronka strzelili Jakub Błaszczykowski oraz Hebert. Chociaż mecz odbył się bez kibiców gości, to nie zabrakło w nim skandalicznej sytuacji.

Jakub Błaszczykowski trafiony butelką po wódce

Po pierwszej bramce w stronę cieszących się zawodników Wisły rzucona została butelka. W plecy trafiony nią został Błaszczykowski. O wyjaśnienia w tej sprawie poprosił członek rady nadzorczej Wisły Kraków, Jarosław Królewski.

Według informacji tvn24.pl mężczyzna to 27-latek, który nie był wcześniej notowany za przestępstwa związane z pseudokibicami. Portal znosi również, że policja nie dostała żadnego zawiadomienia od PZPN czy Cracovii, ale dochodzenie zostało wszczęte na podstawie nagranie zamieszczonego w internecie  

Więcej o:
Komentarze (14)
Policja zatrzymała pseudokibica, który rzucił butelką po wódce w Jakuba Błaszczykowskiego
Zaloguj się
 • leszekste

  Oceniono 3 razy 3

  PZPN boi się kiboli ?!!!!!

 • Krzysztof Rybarczyk

  Oceniono 2 razy 2

  Pokazać ryj tego bandyty!!! Guzik mnie obchodzi jakieś rodo- łamiąc przepisy godzisz się na konsekwencje!!! Pokazać ryj tego debila!!!

 • gunston

  Oceniono 4 razy 2

  Za podobny wyczyn tj. rzut Miśka nożem, UEFA wykluczyła Wisłę z rozgrywek na rok. No ale w Polsce takie zachowanie na stadionach jak widać jest tolerowane. Wstyd PZPN, wstyd Cracovia za bierność w działaniu.

 • hrubygazda

  Oceniono 2 razy 2

  służby porządkowe musiały usunąć tą butelkę. Jednak Cracovia nie zgłosiła tego, chciała to ukryć klub powinien za to beknąć.

 • Serafin Wielki

  Oceniono 1 raz 1

  Od dwóch do pięciu pozbawienia wolności. To jest zagrożenie zycia

 • Wies Kwiec

  0

  PiSowscy prokuratorzy, a może podejmiecie takie działania kttórych efektem będzie kilka lat spędzonych w więzieniu przez tego bandytę. Mimo że pewnie jest kibolem, czyli zbrojnym ramieniem PiS.

 • hotin

  Oceniono 4 razy 0

  Czyli nie ma odpowiedzialności zbiorowej,tak jak by to europejskie PZPN-y chciały. I gitara. Piłka nożna dla kibiców ,nie dla flustratów!

 • silvermane

  Oceniono 1 raz -1

  Zatrzymali i co dalej? Pogrożą palcem i zwolnią, potem dostanie jakieś śmieszne zawiasy.... a na stadion i tak wejdzie, kumple mu to załatwią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX