Nacho Novo nagrany w czasie brutalnej bójki. Były piłkarz Rangers okładał człowieka pięściami [WIDEO]

Nacho Novo, legenda Glasgow Rangers - z epizodem w Legii Warszawa - został przyłapany na poważnej bijatyce w Glasgow. Nagranie trafiło na Twittera. Sprawą ma zająć się szkocka policja.
Zobacz wideo

W poniedziałek wieczorem na Twitterze pojawił się filmik, jak legenda Glasgow Rangers i były piłkarz m.in Legii Warszawa bierze udział w bójce ulicznej. Hiszpański piłkarz trafił do polskiego klubu w 2012 roku, zagrał 11 meczów i zdobył jednego gola. Dużo lepsze statystyki zaliczył w drużynie Rangersów (206 meczów i 52 bramki). Od 2014 roku Novo jest również członkiem "Galerii Sław" Glasgow Rangers.

Zachowanie ze wspomnianego filmiku chluby mu jednak nie przynosi. Do zdarzenia doszło w East Kilbride (miasto w Szkocji, gdzie od lat mieszka Novo i prowadzi swoje biznesy). Na nagraniu widzimy właściwie tylko koniec zajścia, który skończył się poważną bijatyką na ulicy. Jeden z mężczyzn (w granatowym kapturze) odepchnął Novo na ulicę. Ten ruszył na niego z całym impetem i zaczął okładać pięściami. Po chwili obaj padają na ziemię, a potem dochodzi do kolejnego starcia między nimi. 

W międzyczasie na filmie słychać głos kobiety, która prawdopodobnie nagrywała całe zajście. Krzyczy ona do byłego piłkarza, żeby tego nie robił i się uspokoił. Brytyjski Daily Mail zapytał o całe zajście policyjnego inspektora Aidana Higginsa z East Kilbride. - Nie otrzymaliśmy żadnych zawiadomień dotyczących tego incydentu. Sprawdzamy to. 

To nie pierwsze kłopoty Hiszpana. W 2019 roku został zaatakowany w klubie nocnym.

Więcej o: