Leszek Ojrzyński blisko nowego klubu. Wraca do pracy po śmierci żony

Leszek Ojrzyński może zostać nowym trenerem Arki Gdynia - informuje portal weszlo.com. Były szkoleniowiec ma wznowić karierę po tym, jak zrezygnował z pracy w Wiśle Płock z powodów osobistych.

Leszek Ojrzyński niebawem może wznowić karierę trenerską. 47-latek w lipcu ubiegłego roku zrezygnował z pracy w Wiśle Płock ze względu na problemy osobiste (jego żona zachorowała na raka). Niestety, problemy osobiste miały tragiczny finał, ponieważ żona szkoleniowca zmarła. Teraz 47-latek zdecydował się na powrót do futbolu.

Zobacz wideo

Leszek Ojrzyński może zostać trenerem Arki Gdynia

Zdaniem portalu weszlo.com, Ojrzyński niebawem może zostać trenerem Arki Gdynia, w której pracował już w latach 2017-2018. Trenerem zespołu z Gdyni cały czas jest co prawda Aleksandar Rogić, ale pod jego wodzą zespół gra fatalnie. Dziennikarze wspomnianego serwisu twierdzą, że tylko fenomenalny występ drużyny Rogicia w meczu z Wisłą Płock mógłby sprawić, że władze klubu nie zdecydują się na zmianę trenera.

Nową pracę Ojrzyńskiemu może więc zapewnić jego były klub - Wisła Płock. Drużynę "Nafciarzy" 47-latek prowadził przed zawieszeniem kariery tylko 11 razy. Znacznie więcej spotkań pod wodzą Ojrzyńskiego rozegrała Arka. W Gdyni tych meczów za Ojrzyńskiego było aż 57.

Więcej o:
Copyright © Agora SA