Klub ekstraklasy mocno zabiega o Rafała Wolskiego. Lechia dopłaci różnicę

Wisła Płock mocno zabiega o podpisanie kontraktu z Rafałem Wolskim - zakomunikował na Twitterze użytkownik Janekx89, który znany jest z tego, że jego informacje mają wysoką sprawdzalność.

Rafał Wolski właśnie stał się wolnym zawodnikiem po tym, jak z winy klubu rozwiązał swoją umowę z Lechią Gdańsk, która wydała w tej sprawie komunikat. - Lechia Gdańsk S.A. potwierdza fakt, iż kontrakt o profesjonalne uprawianie piłki nożnej pomiędzy Klubem a Zawodnikiem uległ rozwiązaniu z dniem 4 marca 2020 roku - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Zobacz wideo Błaszczykowski pojedzie na Euro 2020?

Lechia nie musi Wolskiemu wypłacać wszystkich pensji

Klub zaprzeczył także doniesieniom, jakoby musiał wypłacić Wolskiemu wszystkie pensje do końca czerwca 2021. - Lechia Gdańsk jest zobligowana do wypłaty różnicy pomiędzy gażą, jaką otrzymywał, a wynagrodzeniem z gry w innym klubie. Zatem teza zawarta w publikacji byłaby prawdziwa tylko w sytuacji, gdy Rafał Wolski zrezygnuje z uprawiania piłki nożnej do 30 czerwca 2021 roku - czytamy.

Wolski, który w barwach Lechii zagrał w 78 meczach, raczej nie zamierza sobie robić przerwy od futbolu. Nawet krótkiej, bo o podpisanie z nim kontraktu mocno zabiega już Wisła Płock - informuje na Twitterze użytkownik Janekx89, który znany jest z tego, że jego informacje mają wysoką sprawdzalność.

Więcej o:
Copyright © Agora SA