Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cracovia odpowiada Królewskiemu w sprawie butelki po wódce, która trafiła Błaszczykowskiego

W trakcie wtorkowych derbów Krakowa z trybun stadionu Cracovii w kierunku piłkarzy Wisły rzucona została butelka. O wyjaśnienia w tej sprawie poprosił członek rady nadzorczej Wisły, Jarosław Królewski. Po kilku godzinach głos zabrała Cracovia.

We wtorek Wisła pokonała Cracovię 2:0 w derbach Krakowa. Gole dla drużyny Artura Skowronka strzelili Jakub Błaszczykowski oraz Hebert. Chociaż mecz odbył się bez kibiców gości, to nie zabrakło w nim skandalicznej sytuacji.

Zobacz wideo

Po jednej z bramek w stronę cieszących się zawodników Wisły rzucona została butelka. W plecy trafiony nią został Błaszczykowski. O wyjaśnienia w tej sprawie poprosił członek rady nadzorczej Wisły Kraków, Jarosław Królewski, co opisywaliśmy pod tym linkiem.

Do sprawy odniosła się także Cracovia, zapewniając, że wyjaśni całą sytuację. - MKS Cracovia SSA z całą stanowczością potępia tego typu zachowania. Jednocześnie informujemy, że incydenty naruszające zasady bezpieczeństwa w trakcie wtorkowego meczu zostały zarejestrowane przez monitoring. Obecnie są weryfikowane i zostaną przekazane odpowiednim służbom - napisał klub pod tweetem Jarosława Królewskiego.

Więcej o:
Komentarze (14)
Cracovia odpowiada Królewskiemu w sprawie butelki po wódce, która trafiła Błaszczykowskiego
Zaloguj się
 • proszejaciebiewkazdymbadzrazie

  Oceniono 10 razy 10

  Grad zapalniczek w Małeckiego, który przed laty prowokował kibiców jeszcze rozumiem, ale pomimo podobnych prowokacji Błaszczykowskiego, jakim trzeba być durniem, żeby rzucić szklaną butelką??

 • gunston

  Oceniono 6 razy 4

  Patrzą, patrzą w monitoring i nic nie mogą wypatrzyć chociaż mecz odbył się we wtorek. Wiedzą chociaż, który to Błaszczykowski?

 • 6nine9

  Oceniono 7 razy 3

  Afera bo podobno niedopita.

 • belferka1950

  Oceniono 3 razy 1

  Gdyby była pełna to nie byłoby afery?

 • hockib

  Oceniono 4 razy 0

  Pewnie Misiek rzucił, ma w takich sprawach doświadczenie.
  Jaki klub(milicyjny) taki kibic donosiciel.
  Kibice Cracovii deklarowali, że wpłacą kaucje 45 tys. złotych aby fani Wisły weszli na derby. Ci zaś "podziękowali" im donosem.
  Proponuję działaczom Cracovii aby w rewanżu zaprezentowali zdjęcia przedmiotów lecących na piłkarza Cracovii Hance po strzelonej przez niego bramki w poprzednich derbach na stadionie Wisły.

 • antymoher64

  Oceniono 4 razy 0

  Peszko już w Wiśle nie gra. Nie rozumiem tej sytuacji, komu ją rzucali ?

 • clownterror13

  Oceniono 1 raz -1

  Jaki klub(milicyjny) taki kibic donosiciel.

 • jxl82

  Oceniono 13 razy -1

  Ja bez żadnego trybu. Wisła to nie ten klub , w którym Misiek (który rzucił w Dino Baggio nożem) był nieformalnym właścicielem klubu i wokół którego "interesu" latał Królewski? Dziwne zwyczaje panują w Krakowie.

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 7 razy -3

  Przyganiał kocioł garnkowi. Zwłaszcza kiedy nieoficjalnym prezesem Wisły został Misiu i na którego krótkiej smyczy chodzi Królewski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX