Cracovia odpowiada Królewskiemu w sprawie butelki po wódce, która trafiła Błaszczykowskiego

W trakcie wtorkowych derbów Krakowa z trybun stadionu Cracovii w kierunku piłkarzy Wisły rzucona została butelka. O wyjaśnienia w tej sprawie poprosił członek rady nadzorczej Wisły, Jarosław Królewski. Po kilku godzinach głos zabrała Cracovia.

We wtorek Wisła pokonała Cracovię 2:0 w derbach Krakowa. Gole dla drużyny Artura Skowronka strzelili Jakub Błaszczykowski oraz Hebert. Chociaż mecz odbył się bez kibiców gości, to nie zabrakło w nim skandalicznej sytuacji.

Zobacz wideo

Po jednej z bramek w stronę cieszących się zawodników Wisły rzucona została butelka. W plecy trafiony nią został Błaszczykowski. O wyjaśnienia w tej sprawie poprosił członek rady nadzorczej Wisły Kraków, Jarosław Królewski, co opisywaliśmy pod tym linkiem.

Do sprawy odniosła się także Cracovia, zapewniając, że wyjaśni całą sytuację. - MKS Cracovia SSA z całą stanowczością potępia tego typu zachowania. Jednocześnie informujemy, że incydenty naruszające zasady bezpieczeństwa w trakcie wtorkowego meczu zostały zarejestrowane przez monitoring. Obecnie są weryfikowane i zostaną przekazane odpowiednim służbom - napisał klub pod tweetem Jarosława Królewskiego.

Więcej o: