Prezes Legii Warszawa skomentował hitowy transfer. "Chciałbym, żeby to był przełom"

- Chciałbym, żeby ten transfer był przełomowym - tak pozyskanie Bartosza Slisza skomentował prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski.

Bartosz Slisz jest najnowszym nabytkiem Legii Warszawa. 20-letni pomocnik trafił do wicemistrzów Polski w zimowym okienku transferowym. Warszawiacy zapłacili Zagłębiu Lubin aż 1,5 miliona euro, co jest wewnętrznym rekordem ekstraklasy.

Zobacz wideo Mioduski: Wszyscy mówią, że Legia bierze ogórka. W innych klubach byłby genialnym transferem [SEKCJA PIŁKARSKA]

Na łamach TVP Sport transfer ten skomentował właściciel i prezes Legii, Dariusz Mioduski. - Ten transfer to wynik tego, co robimy w klubie od jakiegoś czasu, czyli łączenie dobrych zawodników z zagranicy z młodymi Polakami. Ściągamy ich z innych klubów, ale jednocześnie staramy się promować własnych wychowanków z akademii - powiedział.

Mioduski skomentował transfer Slisza

- Chciałbym, żeby ten transfer był przełomowym. Żebyśmy zrozumieli, że da się przenosić zawodników z mniejszych klubów, które dobrze szkolą, jak Zagłębie, do takich, w których jest trochę większa presja i oczekiwania, jak Legia, zanim wyjadą za granicę - dodał.

Slisz w barwach Zagłębia rozegrał w tym sezonie ekstraklasy 20 meczów, w których strzelił dwa gole. Zawodnik ma też już za sobą debiut w Legii. Pomocnik pojawił się na boisku w 71. minucie środowego meczu z Lechią Gdańsk.

Więcej o: