Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz FC Barcelony mógł przejść do Legii?! "Były luźne rozmowy"

Jak poinformował "Super Express", doniesienia tureckich mediów na temat transferu Ardy Turana do Legii Warszawa mogły okazać się prawdziwe. Według ustaleń gazety pojawiły się "luźne rozmowy" na temat przenosin byłego piłkarza Atletico i Barcelony do ekstraklasy.

"Super Express" potwierdza, że doniesienia tureckich mediów dotyczące sensacyjnego transferu Ardy Turana do Legii Warszawa mogły się potwierdzić. Według "dobrze zorientowanej osoby", którą cytuje gazeta, kontakt w sprawie przenosin Turka do Polski został nawiązany. 

Zobacz wideo Mioduski: Wszyscy mówią, że Legia bierze ogórka. W innych klubach byłby genialnym transferem [SEKCJA PIŁKARSKA #35]

"Wygląda na to, że luźne rozmowy były, ale nie doszło do niczego poważnego w tej sprawie" - cytuje "Super Express" w artykule poświęconym sprawie. Przejście do Polski miało mu pomóc w dostaniu się do kadry Turcji na Euro 2020. Zawodnik nie chciał jednak znacząco obniżać zarobków, co byłoby konieczne w przypadku ewentualnego transferu i negocjacji, o których informacje podał turecki portal fotosport.

Były zawodnik Atletico oraz FC Barcelony w 2018 roku został z niej wypożyczony do Basaksehiru. W styczniu wrócił jednak do Hiszpanii. Nie jest jednak brany pod uwagę do gry przez Quique Setiena. Turan wystąpił także sto razy w barwach reprezentacji swojego kraju.