Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sławomir Peszko bliski nowego klubu. "Nie wiem, czy nam się uda ten transfer"

Sławomir Peszko był widziany w niedzielę na trybunach stadionu przy Alei Józefa Piłsudskiego 138, gdzie Widzew zremisował 2:2 z Olimpią Elbląg. "Przegląd Sportowy" donosi, że ma to związek z jego transferem do zespołu z Łodzi walczącego o awans do I ligi.

Kilka tygodni temu władze Lechii Gdańsk poinformowały, że Sławomir Peszko ma wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Były reprezentant Polski jest o krok od przejścia do Widzewa Łódź - poinformował "Przegląd Sportowy".

Zobacz wideo Flavio Paixao mógł zarabiać dwa razy więcej, ale odmówił.

Peszko przejdzie do lidera II Ligi?

Po meczu Widzewa Łódź z Olimpia Elbląg skrzydłowy razem ze swoim menedżerem przystąpił do rozmów dot. przejścia do lidera II ligi. Pozyskanie 35-letniego zawodnika znacznie wzmocniłoby siłę piłkarzy prowadzonych przez Marcina Kaczmarka. "PS" twierdzi, że Widzew chciał Peszkę już rok temu, ale wtedy zawodnik został wypożyczony do Wisły Kraków. 

Trener łodzian zdradził w rozmowie z portalem dzienniklodzki.pl, że lider I ligi planuje dokonać jeszcze jednego transferu.

- Rozmowy jednak bardzo się przedłużają i nie wiem, czy nam się uda ten transfer - mówił trener Marcin Kaczmarek. Mowa o zawodniku, który gra w środkowej strefie boiska - powiedział Kaczmarek.

W bieżącym sezonie Peszko w barwach Lechii piłkarz zagrał w 23 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, w których trzy razy trafiał do siatki i zapisał na swoje konto trzy asysty.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl