Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice Legii wywiesili kolejny transparent. "Ekstraklaso, jeszcze nie jest za późno"

- Ekstraklaso, jeszcze nie jest za późno na zmianę podejścia do kibiców. Nadal macie sponsorów, na stadiony jeszcze ktoś przychodzi - taki transparent pojawił się na sobotnim meczu Legii z Jagiellonią. Nawiązyał on treścią do poprzedniego transparentu, za który Komisja Ligi ukarała warszawski klub.

- Panie Nitot. Nie jest za późno, żeby się wycofać. Masz jeszcze klientów, przedsiębiorstwo jeszcze funkcjonuje - to transparent sprzed dwóch tygodni. A raczej przestroga dla francuskiego biznesmena Gregoire'a Nitota, by nie inwestował w lokalnego rywala, czyli Polonię Warszawa.

Komisja Ligi za tamten transparent - wywieszony na meczu z ŁKS (3:1) - ukarała Legię 50 tys. złotych grzywny. Dodatkowo wszystkie osoby znajdujące się wtedy na trybunie północnej (tzw. Żylecie) otrzymały zakaz wstępu na najbliższy mecz, choć większość z nich mogła nawet nie wiedzieć o wywieszeniu transparentu.

WIDEO: "Cracovia to najgroźniejszy rywal Legii. Oby tylko Probierz nie odleciał"

Zobacz wideo

Legia szybko odwołała się od tej kary do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN, która równie szybko podjęła decyzję o zawieszeniu rygoru natychmiastowej wykonalności. Oznacza to, że na sobotnim meczu Żyleta znowu była pełna. I znowu miała coś do przekazania. Tym razem, nawiązując do poprzedniego transparentu, samej Ekstraklasie.

- Ekstraklaso, jeszcze nie jest za późno na zmianę podejścia do kibiców. Nadal macie sponsorów, na stadiony jeszcze ktoś przychodzi - napisano na transparencie, który zawisł na Żylecie w trakcie pierwszej połowy meczu z Jagiellonią.

Więcej o:
Komentarze (77)
Kibice Legii wywiesili kolejny transparent. "Ekstraklaso, jeszcze nie jest za późno"
Zaloguj się
 • Paweł P

  Oceniono 46 razy 40

  Czy ktoś z PZPN lub Ekstraklasy S.A. będzie miał w końcu odrobinę odwagi by zrobić z tą bandą pseudokibiców porządek? Czy ta łazienkowska zaraza będzie się dalej rozprzestrzeniać jak koronawirus i zatruwać polską piłkę?

 • ernhem

  Oceniono 24 razy 20

  Jak nie będzie kibolstwa, zacznę chodzić na Legię. Takich jak ja w 2-milionowej Warszawie jest więcej niż tych kilka tysięcy na Żylecie. Może będzie piknik, ale klub będzie miał komplet na każdym dniu meczowym, a kasa za bilet to będzie 20% z tego co wdam na Ł3.

 • a.k.traper

  Oceniono 23 razy 19

  Jak widać rywalizacja w sporcie to iluzja, ma decydować gawiedź i bandyterka?

 • helvetik

  Oceniono 23 razy 17

  Oni serio myślą, że to dzięki nim ten interes się kręci i jak przestaną kupować bilety to wszystko upadnie?

 • dryfulec

  Oceniono 21 razy 13

  To przestańcie przychodzić na stadion. Z pewnością nikt nie będzie po bydełku płakać. Łaskę robicie komuś? Nie rozumiem też po co gazeta cytuje takie wypociny na prześcieradłach i czekam na relację z napisów na murach i na ścianach w kiblu.

 • capuro

  Oceniono 15 razy 9

  A walcie się! Nie chcecie nie orzychodźcie, a jak orzychodźcie, to pamiętajcie, że jesteście gośćmi na stadionie miejskim i zachowajcie się jak ludzie A nie jak bydło. Czemu takich problemów nie mają kina, teatry czy opery? Czym to się różni?

 • algreg

  Oceniono 16 razy 8

  smutny dzień dla piłkarskiej Polski

 • Krzysztof Rybarczyk

  Oceniono 21 razy 7

  Ci tu komentować- zakute warszawskie łby !!! Jeżeli PZPN nic nie robi to znaczy, że się ich boi i pieprzenie,że walczą z kibolami to są bajki. Teraz na walnym zjeździe PZPN nich jeszcze większość głosów mają kibole.

 • wyb0rc4

  Oceniono 7 razy 5

  Gdyby nie obecność bydła na meczach, miejsca na trybunach byłyby zajęte do ostatniego miejsca rodzinami z dziećmi. Dopóki na stadiony będą wpuszczane półgłówki uważające się za kibiców, dopóty żaden odpowiedzialny rodzić nie przyprowadzi swojego dziecka na mecz kopanej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX