Legia Warszawa straci napastnika? Vuković stawia sprawę jasno

- Z tego, co wiem, nie ma tematu odejścia Jose Kante z Legii Warszawa - powiedział Aleksandar Vuković na piątkowej konferencji prasowej.

Jose Kante przedłużył niedawno kontrakt z Legią Warszawa. Nowa umowa obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, ale niewykluczone, że 29-letni napastnik odejdzie z drużyny Aleksandara Vukovicia jeszcze w zimowym oknie transferowym. Zainteresowanie jest duże, zagraniczne kluby wnikliwie obserwują sytuację, a w ciągu kilku najbliższych dni Legia może dostać konkretną ofertę za reprezentanta Gwinei. Jak udało nam się ustalić, jej wysokość może przebić milion euro i być bardzo atrakcyjna dla samego piłkarza - pisaliśmy kilka dni temu na Sport.pl.

- Oferta dla Kante? Wiadomo, że piłka nożna jest nieprzewidywalna. Ale zarówno klub, jak i sam piłkarz chce zostać dłużej przy Łazienkowskiej. Widzę z jego strony sporą determinację na treningach, w meczach. I z tego, co wiem, nie ma tematu jego odejścia - powiedział Vuković, którego cytuje Legia.Net, na piątkowej konferencji prasowej przed meczem Jagiellonią Białystok (sobota, godz. 17.30).

"Cracovia to najgroźniejszy rywal Legii. Oby tylko Probierz nie odleciał"

Zobacz wideo

Kante po odejściu Jarosława Niezgody to podstawowy i najskuteczniejszy napastnik Legii (11 bramek, z czego osiem w ekstraklasie). Okno transferowe w polskiej lidze otwarte jest do 2 marca.

Więcej o: