Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin gdzie i o której obejrzeć spotkania? TV, stream, na żywo, 21.02

W 23. kolejce ekstraklasy w piątek zostaną rozegrane dwa mecze. ŁKS Łódź zagra z Pogonią Szczecin, a Śląsk Wrocław z Górnikiem Zabrze.

Portowcy zagrają z beniaminkiem

Pogoń Szczecin wiosenną rundę PKO Ekstraklasy zaczął od zwycięstwa z Wisłą Płock (3:2) i remisu w poprzedniej kolejce ze Śląskiem Wrocław (0:0). Pogoń zajmują 3. miejsce w tabeli, traci do Legii Warszawa oraz Cracovii Kraków trzy punkty. Z drugiej strony ŁKS potrzebuje zwycięstwa, jeżeli chce powalczyć o utrzymanie w lidze. Drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala zajmuje ostatnie miejsce w tabeli (15 pkt.) i walczy o wyjście ze strefy spadkowej.

Śląsk Wrocław w pogoni i ucieczce

Drugie spotkanie dzisiejszego wieczoru to mecz Śląska Wrocław, który zajmuje czwarte miejsce w lidze z Górnikiem Zabrze. Górnik natomiast walczy o wyjście z dolnej części tabeli (12. miejsce). Patrząc na historię spotkań obu drużyn, Śląsk ma coś do udowodnienia Górnikowi. Zabrzanie nie przegrali z drużyną z Wrocławia od 2014 roku. W tym czasie kluby zagrały ze sobą w Ekstraklasie jedenaście spotkań, w których cztery razy wygrywał Górnik, a pozostałe mecze zakończyły się remisami.

Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze gdzie i o której obejrzeć spotkania? Transmisja TV, stream, na żywo

Transmisje obu meczów obejrzymy na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Spotkanie Śląsk - Górnik dodatkowo można obejrzeć na antenie Canal+ 4K ULTRA HD.

Transmisje meczów:

  • ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin o godz. 18:00; studio od godz. 17:30 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze o godz. 20:25; studio godz. 20:00 (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K ULTRA HD)