Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mioduski o skandalicznych transparentach na Legii. "Popatrzcie, co się dzieje w Europie" [SEKCJA PIŁKARSKA #35]

Dariusz Mioduski w Sekcji Piłkarskiej odniósł się do skandalicznych transparentów na stadionie Legii wywieszonych podczas meczu z ŁKS-em Łódź. Jeden z nich groził Gregoire'owi Nitotowi (francuskiemu biznesmenowi zainteresowanemu przejęciem Polonii Warszawa), natomiast drugi brzmiał "Kisiel won z Legii" i był skierowany do młodego piłkarza. - Popatrzcie, co się dzieje na trybunach w Europie - stwierdził Mioduski. Zobacz fragment programu w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (6)
Mioduski o skandalicznych transparentach na Legii. "Popatrzcie, co się dzieje w Europie" [SEKCJA PIŁKARSKA #35]
Zaloguj się
 • Wies Kwiec

  Oceniono 6 razy 6

  Miodulski - Twoje głupie komentarze też przyczyniają się do chamstwa na stadionach. "Oni, ci zachodni też są be", więc czego się czepiacie. Kibole Legii to największe prymitywy, BEZMÓZGI i prostaki.

 • tomaszkulej

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Dariuszu Mioduski, ja - prawdziwy kibic Legii Warszawa, uważam, że skandalem byłoby zignorowanie tych transparentów. Smucę się, że Pan - właściciel mojego ukochanego klubu, któremu kibicuję od ponad 40 lat, ma taki a nie inny stosunek do tej sprawy. Odbieram go jako okazanie publicznego poparcia dla pseudokibiców klubu z Łazienkowskiej.

 • guru133

  Oceniono 4 razy 4

  Mioduski ma dobrą pamięć, ale krótką. W Republice Weimarskiej też lekceważono faszystów i do czego to doprowadziło?

 • Wies Kwiec

  Oceniono 3 razy 3

  Miodulski - Twoje głupie komentarze też przyczyniają się do chamstwa na stadionach. "Oni, ci zachodni też są be", więc czego się czepiacie. Kibole Legii to największe prymitywy, bezmózgi i prostaki.

 • ttwo

  Oceniono 2 razy 2

  Pan Mioduski zapomniał powiedzieć, że te transparenty były wywieszone za zgodą i przyzwoleniem zarządu klubu. Ktokolwiek wchodził na dowolny stadion piłkarski, ten wie, że nawet 0,5 l wody mineralnej nie można wnieść, a co dopiero transparent. Transparenty, race, i inne przedmioty służące przestepstwom wnoszone są na stadiony za zgodą i przy współpracy zarządów klubów i zarządu PZPN. Podobnie jak tolerowanie krzykaczy prowokujących do "wyśpiewywania" obraźliwych przyśpiewek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX