Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Michał Karbownik pobije transferowy rekord? Dariusz Mioduski wskazał cenę za piłkarza Legii Warszawa [SEKCJA PIŁKARSKA #35]

Jak wygląda sprawa przedłużenia kontraktu przez Michała Karbownika? Za ile Legia Warszawa byłaby w stanie sprzedać 18-letniego piłkarza? Na te pytania odpowiedział prezes klubu, Dariusz Mioduski, w Sekcji Piłkarskiej. Zobacz fragment programu w poniższym wideo.
Zobacz wideo

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (16)
Michał Karbownik pobije transferowy rekord? Dariusz Mioduski wskazał cenę za piłkarza Legii Warszawa [SEKCJA PIŁKARSKA #35]
Zaloguj się
 • uthark

  Oceniono 6 razy 2

  Słucham? Kolejny Kapustka? Niech chłopak trochę się ogra w naszej lidze, niech trener da mu jakieś indywidualne ćwiczenia, które poprawią jego ogólną sprawność ruchową.

  Czy Mioduski ma aż takie problemy finansowe?

 • gunston

  Oceniono 3 razy 1

  Jak Karbownik nie przedłuży z Legią wygasającego niedługo kontraktu to odejdzie z klubu za grosze. Bo to, że odejdzie to jest raczej pewne. W Ekstraklasie dalej się nie rozwinie bo to jest liga dla drwali a nie dla techników. Już teraz wjeżdża w obronę rywali jak w masło.
  Dawno nie widziałem tak obiecującego polskiego piłkarza. Co bardziej dalej z jego karierą dużo zależy od agenta i niego samego.

 • kumaczacza33

  Oceniono 1 raz 1

  Jesli Legia wygra tytul, awansuje do pucharow i tam sie Karbownik pokaze z dobrej strony to tak, jest to mozliwe... tylko ze ten scenariusz nie wyglada na prawdopodobny xDDD

 • agenciputinawon

  Oceniono 1 raz 1

  To ile krzyknął prezes tysiąclecia? Jeśli Neymar "poszedł" za 222 mln euro, to taki Karbownik musi iść przynajmniej za 75 mln euro, zakładając nawet, że jest trzy razy gorszy od Neymara. A przecież nie jest.

 • kfadam

  0

  Problem nie w Legi tylko w Karbowniku to on chce już odejść bo inaczej przedłużył by kontrakt.

 • malina79

  Oceniono 4 razy 0

  Za niezgoda też ochoczo krzyczał że za mniej niż 10 mln e nie sprzeda minęło 1,5 roku i ojebal za 4,pudel lubi sobie czasami popie...c glupoty

 • kibleg

  Oceniono 2 razy 0

  BARDZO WAŻNE! Sprzedaje się panie Mioduski piłkarzy 28-35 letnich a nie 18-letnich. I to z bardzo wielu powodów. Wyrażam nadzijeję, że jest pan tych powodów świadom?

 • tomaszkulej

  Oceniono 3 razy -1

  Michał Karbownik ta na pewno ogromny piłkarski talent. Ma duże szanse pobić transferowy rekord Ekstraklasy. Ale na jego wyjazd do ligi zagranicznej jest jeszcze zbyt wcześnie.
  Widzę, że Dariusz Mioduski bardzo śpieszy się, by, i jego wytransferować do zagranicznego klubu. Patrzy wąsko, dostrzegając tylko pieniądze, a nie chce już dostrzec, że pozbywając się swych najbardziej uzdolnionych piłkarzy osłabia drużynę Legii Warszawa, obniża jej szanse na sukcesy nie tylko na boiskach europejskich, lecz nawet na zdobycie tytułu mistrza Polski. To dziwne jak na odpowiedzialnego właściciela klubu piłkarskiego, dobrze mu życzącego i pragnącego budować jego pozycję hegemona na lata w rodzimym futbolu. Ale żyjemy w Polsce. A to wiele wyjaśnia.

 • zebrzec

  Oceniono 3 razy -1

  szkoda, że Mioduski tak ochoczo jak handuje piłkarczykami, nie określi dokładnej daty gdy Legia będzie grała we wrześniu dowolnego roku w europejskich pucharach. Dotyczy to zresztą reszty "prezesów dorobkiewiczów" w ekstraklapie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX