Zagraniczne kluby obserwują Jose Kante. Legia może dostać konkretną ofertę

Zagraniczne kluby obserwują Jose Kante, a w ciągu kilku najbliższych dni Legia Warszawa może dostać konkretną ofertę za 29-letniego napastnika. Jej wysokość może przebić kilka milionów złotych - dowiedział się Sport.pl. Zainteresowanie jest duże.

Jose Kante przedłużył niedawno kontrakt z Legią Warszawa. Nowa umowa obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, ale niewykluczone, że 29-letni napastnik odejdzie z drużyny Aleksandara Vukovicia jeszcze w zimowym oknie transferowym. Zainteresowanie jest duże, zagraniczne kluby wnikliwie obserwują sytuację, a w ciągu kilku najbliższych dni Legia Warszawa może dostać konkretną ofertę za reprezentanta Gwinei. Jak udało nam się ustalić, jej wysokość może przebić cztery miliony złotych i być bardzo atrakcyjna dla samego piłkarza.

Pytanie, czy Legia zdecyduje się sprzedać swojego podstawowego napastnika w sezonie, w którym chce odzyskać mistrzostwo Polski? Ponad cztery miliony złotych za 29-letniego zawodnika to atrakcyjna oferta. Problem w tym, że Aleksandar Vuković nie ma wielkiego pola manewru w ataku. Niedawno do klubu dołączył Thomas Pekhart, ale 30-letni Czech nie zadebiutował jeszcze w ekstraklasie. W kadrze wicemistrza Polski są też powracający po kontuzji Vamara Sanogo oraz 18-letni Maciej Rosołek i 20-letni Kacper Kostorz. Ewentualna sprzedaż Kante byłaby więc dużym osłabieniem drużyny Vukovicia.

Zobacz wideo Forma Pekharta to duża zagadka! [WIDEO]

Jose Kante jest obecnie podstawowym napastnikiem Legii Warszawa. W dwóch wiosennych meczach strzelił dwa gole, a w całym sezonie ma ich już 8 w 17 meczach ekstraklasy.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: