Kibice Legii Warszawa chcą wyrzucić piłkarza z klubu! "Won z Legii"

Kisiel won z Legii - taki transparent pojawił się na trybunach w trakcie niedzielnego meczu Legii z ŁKS-em (3:1). Skierowany był do 17-letniego Jakuba Kisiela, który na Łazienkowską trafił z Polonii Warszawa.

Kisiel won z Legii - taki transparent pojawił się na trybunach w trakcie niedzielnego meczu Legii z ŁKS-em (3:1). Skierowany był do Jakuba Kisiela, który 1 lutego podpisał kontrakt ze stołecznym klubem. 17-latek, który obecnie przebywa na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Polski w La Mandze, trafił na Łazienkowską z Polonii Warszawa.

Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać"

Zobacz wideo

To nie pierwszy raz, kiedy Żyleta - a więc trybuna, gdzie zasiadają najbardziej zagorzali fani Legii - w ten sposób wita nowego piłkarza. W przeszłości podobnie przywitany przy Łazienkowskiej został Bartłomiej Urbański, który w 2015 roku również trafił do Legii z Polonii. Urbański, choć trenował z pierwszym zespołem, nie doczekał się debiutu. Grywał jedynie w trzecioligowych rezerwach, skąd w 2017 roku odszedł do holenderskiego Willem II Tilburg.

Kisiel już wcześniej miał zostać pobity. "Zwyzywali Kubę od ch*** i ku***"

Kisiel na początku lutego podpisał z Legią trzyletni kontrakt. - Obserwowaliśmy go od dawna, zarówno w klubie, jak i reprezentacji. Uważamy, że ma duży potencjał. Jego atuty to czytanie gry, ustawienie, ma dobre warunki fizyczne. Liczymy, że w Legii będzie dalej się rozwijał - powiedział dyrektor Akademii Legii Jacek Zieliński w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Pod koniec listopada "Super Express" informował o pobiciu młodego piłkarza Polonii przez pseudokibiców Legii. Tym graczem miał być właśnie Kisiel. Te doniesienia potwierdził wówczas w rozmowie z gazetą Grzegorz Popielarz ze stowarzyszenia KS Polonia. - Zwyzywali Kubę od ch*** i ku***, krzyczeli "Uważaj, gdzie trenujesz, ku***!". W końcu został uderzony, a jego bliscy obsikani gazem - relacjonował Popielarz.

Serwis weszlo.com z kolei donosi, że Kisiel to... kibic Legii. Że kibicował jej od dziecka, ale w przeszłości nie dostał się na legijny nabór i zaczął treningi w Polonii.

Więcej o: