Piękny powrót Arkadiusza Malarza na stadion Legii Warszawa [WIDEO]

Kibice Legii Warszawa w niedzielę bardzo ciepło przywitali Arkadiusza Malarza, który od września jest bramkarzem ŁKS-u. To sytuacja, która przy Łazienkowskiej się praktycznie nie zdarza.

Nie minęła minuta spotkania, a Żyleta zaintonowała: - Cały stadion razem z nami. A po chwili cały stadion zaczął skandować nazwisko Arkadiusza Malarza. Zresztą nie po raz pierwszy, bo 39-letni bramkarz ciepło przyjęty został już na godzinę przed meczem, kiedy wychodził na rozgrzewkę. Braw doczekał się także po meczu, który ŁKS przegrał z Legią 1:3.

Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać"

Zobacz wideo

To sytuacja, która przy Łazienkowskiej się praktycznie nie zdarza. Chyba jedynym graczem obcej drużyny, który w ostatnim czasie mógł liczyć na równie ciepłe przyjęcie, był Dominik Furman - obecnie pomocnik Wisły Płock, a wcześniej przez osiem lat gracz Legii Warszawa.

Malarz aż tak wiele czasu przy Łazienkowskiej nie spędził, ale przez cztery i pół roku zdążył zapisać się w historii klubu. Zdobył z nim trzy mistrzostwa i trzy Puchary Polski. Grał także w fazie grupowej Ligi Mistrzów, gdzie był jednym z najlepszych piłkarzy. W czerwcu zarząd Legii poinformował jednak, że nie przedłuży z nim kontraktu. Po dwóch miesiącach bez klubu Malarz we wrześniu trafił do ŁKS-u, z którym związał się dwuletnią umową.

Więcej o: