Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hitowy transfer Wisły Kraków odwołany! Miała pozyskać byłego piłkarza Cracovii

Airam Cabrera miał podpisać kontrakt z Wisłą Kraków. Wydawało się, że wszystko zostało już ustalone, jednak transfer upadł. "Super Express" ustalił, że powodem upadku transferu była opinia lekarza krakowskiego klubu.

Airam Cabrera bardzo dobrze zna polską ekstraklasę. W barwach Korony Kielce i Cracovii rozegrał 55 meczów, w których zdobył 30 goli. Wiele wskazywało na to, że po pół roku przerwy powróci do Polski, podpisując kontrakt z Wisłą Kraków. Kolejne źródła potwierdzały, że Hiszpan podpisze 1,5-roczny kontrakt z "Białą Gwiazdą", jednak w ostatniej chwili temat transferu upadł.

Zobacz wideo

Airam Cabrera jednak nie trafi do Wisły Kraków

Wydawało się, że Cabrera miał okazać się zbyt drogim piłkarzem dla Wisły Kraków, starającej się oszczędzać tak wiele pieniędzy, jak tylko jest to możliwe. Pojawiła się także teoria, zgodnie z którą Hiszpan miał otrzymać lepszą ofertę niż z Krakowa.

Jak jednak ustalił "Super Express", transfer Cabrery nie doszedł do skutku z powodu opinii lekarza Wisły Kraków. Hiszpan nie cierpi na żaden uraz, jednak zdaniem lekarza, Cabrera miał nie być w pełni gotowy do gry na pierwszy mecz rundy rewanżowej.