Piłkarz Lechii Gdańsk z podejrzeniem zawału serca. Dramatyczne wieści

Żarko Udovicić nie trenuje z piłkarzami Lechii Gdańsk ze względu na podejrzenie zawału serca - informuje portal weszlo.com. Dalsza kariera Serba stoi w tej chwili pod znakiem zapytania.
Zobacz wideo

Lechia Gdańsk przebywa obecnie na zimowym zgrupowaniu w Turcji, gdzie we wtorek mierzyła się z Dynamem Moskwa (2:0). W sparingu nie wystąpił Żarko Udovicić, gdyż przed spotkaniem poczuł klucie w klatce piersiowej. Sztab szkoleniowy Lechii odesłał 32-latka na badania, a portal weszlo.com informuje, że podejrzewa się u niego zawał serca, przez co jego dalsza kariera stoi pod znakiem zapytania.

Żarko Udovicić trafił do Lechii Gdańsk latem

Serb występuje w Lechii od lata, kiedy po czterech latach spędzonych w Zagłębiu Sosnowiec zdecydował się na przeprowadzkę do Gdańska. Trzeba jednak zaznaczyć, że Udovicić częściej jest zawieszony za kartki niż gra. W tym sezonie, z powodu czerwonych kartek, opuścił już 12 (!) spotkań. Zagrał tylko w ośmiu meczach.

Przed przyjazdem do Polski grał m.in. w Slobodzie Uzice, Mladostacie Lucani i FK Novi Pazar. Był młodzieżowym reprezentantem Serbii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.